خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7799
۱۳۹۹/۱۰/۱۶ - ۱۴:۴۸
وزیر آموزش و پرورش خبر داد:

محرومیت بیش از سه میلیون دانش‌آموز از تجهیزات نوین آموزشی/ دانش آموز محروم از آموزش نداریم

محرومیت بیش از سه میلیون دانش‌آموز از تجهیزات نوین آموزشی/ دانش آموز محروم از آموزش نداریم
وزیر آموزش و پرورش گفت: در حال حاضر بیش از سه میلیون دانش‌آموز در کشور فاقد تجهیزات نوین آموزشی هستند.

به گزارش اس.بی پرس، محسن حاجی‌میرزایی در جمع خبرنگاران افزود: این به معنای دور ماندن آنان از آموزش‌ها نیست بلکه آنها فاقد تجهیزات نوین آموزشی از جمله تبلت و گوشی تلفن همراه هستند.

 

وی با بیان اینکه هیچ دانش آموز محروم از آموزش نداریم، ادامه داد: صرفا شیوه دریافت آموزش‌ها در دانش‌آموزان متفاوت است که بر این اساس بیش از ۷۰ درصد دانش آموزان کشور از طریق سامانه شاد آموزش‌ها را فرا می‌گیرند.

 

وزیر آموزش و پرورش گفت: برخی نیز از طریق آموزش‌های تلویزیونی آموزش‌های درسی را فرا می‌گیرند و افرادی که به هیچکدام از روش مجازی و تلویزیونی دسترسی ندارند از طریق بسته‌های خودآموز و درسنامه‌هایی که با کیفیت مطلوب تهیه می‌شود، آموزش‌های لازم را فرا می‌گیرند.

 

وی با بیان اینکه ما مسئول هستیم که با هر روشی دانش آموزان فراگیری داشته باشند، افزود: تمام تلاش ما بر این محور است که حتی یک دانش آموز از آموختن و آموزش با کیفیت محروم نباشد.

 

حاجی‌میرزایی ادامه داد: تعهد ما با تمامی مدیران مدارس و معلمان در کشور این است که هیچ دانش آموزی از آموزش محروم نباشد.

 

وی گفت: خیران و نیکوکاران نیز لازم است ما را در تامین تجهیزات نوین آموزشی برای دانش آموزان نیازمند یاری دهند تا از این برهه نیز گذر کنیم.

 

وزیر آموزش و پرورش افزود: تمامی مدیران مدارس مسوول هستند که پیگیر نحوه دریافت آموزشها برای هر یک از دانش آموزان باشند به این معنا که اگر دانش آموزی امسال ثبت نام نکرده جویا شوند و اگر ثبت نام هم کرده باید در خط دریافت آموزش‌ها قرار بگیرد بنابراین هیچ مورد دوری دانش آموزان از آموزش‌ها پذیرفتنی نیست.

 

 

انتهای پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

درصفحه توییتر مقام معظم رهبری؛

انتقام قطعی است

معاون فن‌آوری‌های نوین بانک مرکزی:

تراکنش‌های بدون کدملی برگشت می‌خورد