خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7802
۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۲۱
معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران:

پروژه‌های فرودگاهی مهمی سال آینده در سیستان و بلوچستان اجرا می شود

پروژه‌های فرودگاهی مهمی سال آینده در سیستان و بلوچستان اجرا می شود
معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران گفت: به منظور ارتقا کیفی سیستم‌های خدماتی و رفاهی فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان در سال آینده پروژه‌های مهمی با استفاده از همه ظرفیت‌ها و تخصیص اعتبارات مورد نیاز در این استان انجام می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، مصطفی صفایی شامگاه سه‌شنبه‌ در حاشیه بازدید از پروژه‌های عمرانی و بهسازی فرودگاه بین‌المللی شهدای زاهدان هدف خود از سفر یک روزه به این فرودگاه را بازدید از روند اجرایی پروژه‌های جاری و نیازسنجی پروژه‌های موردنیاز فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان در سال آینده، عنوان کرد.

 

وی افزود: یکی از اصلی‌ترین پروژه‌های مهم فرودگاه زاهدان ساخت دیوار حفاظتی جدید ضلع شرق و شمال شرقی است چرا که بعد از گذشت پنج سال از ساخت باند جدید در  این فرودگاه و مشکلات خاص باند فعلی این پروژه باید در روزهای آتی به سرانجام و باند جدید عملیاتی شود.

 

معاون عملیات فرودگاهی شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران تاکید کرد: پیمانکاران باید تمام توان خود را برای تکمیل پروژه‌ها تا پایان سالجاری بکار گیرند تا در سال آینده این پروژه‌ها بهره‌برداری شود.

 

وی خاطرنشان کرد: فرودگاه زاهدان یکی از فرودگاه‌های استراتژیک و مهم کشور است.

 

به گفته مدیرکل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان شمار پروازهای فرودگاه بین‌المللی زاهدان با افزوده شدن ۱۶ پرواز از دیماه 98 تاکنون، به ۱۰۶ سورتی در هر هفته رسیده است.

 

علی جزینی‌زاده اظهار داشت: برنامه‌های متعددی در حوزه فرودگاهی سیستان و بلوچستان در دست انجام است که از جمله آن‌ها اجرای پروژه‌های به‌سازی و گسترش فضاهای فرودگاهی این استان در کنار افزایش شمار پروازها و ارائه خدمات کیفی به هموطنان است.

 

وی ادامه داد: یکی از برنامه‌های مهم اداره کل فرودگاه‌های سیستان و بلوچستان توجه به حوزه خدمت، تکریم و ایمنی است که همواره در دستور کار این مرکز قرار دارد.

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

سرپرست فرماندهی انتظامی ایرانشهرخبر داد؛

مرگ خاموش 2 شهروند ایرانشهری

فرمانده پلیس‌راه جنوب سیستان و بلوچستان؛

تصادف در مسیر نیکشهر به چابهار پنج کشته برجا گذاشت