خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7804
۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۰۹:۳۴
رییس هیات ورزش‌های همگانی سیستان و بلوچستان:

دوره تئوری مربیگری درجه سه ورزش‌های همگانی مجازی برگزار می‌شود

دوره تئوری مربیگری درجه سه ورزش‌های همگانی مجازی برگزار می‌شود
رییس هیات ورزش‌های همگانی سیستان و بلوچستان گفت: دوره‌های تئوری مربیگری تمامی رشته‌های ورزشی دوره درجه سه مربیگری نیمه اول اسفند به ‌صورت مجازی در این استان برگزار می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، زهرا مشهدی بیان کرد: دوره تئوری پیشنیاز دوره‌های عملی مربیگری بوده و حضور در آن برای تمامی متقاضیان دوره‌های مربیگری درجه سه الزامی خواهد بود.

 

وی افزود: مبلغ ورودی دوره ۲ میلیون ریال است که باید قبل از شروع دوره به شماره حساب ۰۱۱۱۰۶۴۰۱۱۰۰۱ بنام هیات ورزش‌های همگانی سیستان و بلوچستان نزد بانک ملی واریز شود.

 

رییس هیات ورزش‌های همگانی سیستان و بلوچستان با اشاره به اینکه دارا بودن مدرک دیپلم برای شرکت در دوره الزامی است خاطرنشان کرد: دوره مذکور مجازی بوده و فقط آزمون با رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی حضوری در محل اداره ورزش و جوانان شهرستان محل سکونت برگزار خواهد شد.

 

وی بیان کرد: افراد برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت هیات ورزش‌های همگانی سیستان و بلوچستان به نشانیisfaf-sb.ir مراجعه کنند.

 

ورزش همگانی شامل رشته‌هایی پیاده‌روی، دوچرخه‌سواری، کوهپیمایی، دو عمومی و ورزش‌های بومی و محلی است.

 

ورزش همگانی در ایران به طور رسمی از سال ۱۳۵۸با عنوان ورزش محله‌ای آغاز و در ۱۳۶۲ به صورت تشکل قانونی تحت عنوان جهاد تربیت بدنی رسمیت یافت و رشد و گسترش آن به عنوان نخستین وظیفه قانونی تمامی نهادهای ورزشی جمهوری اسلامی ایران تعیین شد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی