خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7828
۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۲:۲۷
معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری استان؛

یکهزار کلاه ایمنی بین موتورسواران سیستان و بلوچستان توزیع شد

یکهزار کلاه ایمنی بین موتورسواران سیستان و بلوچستان توزیع شد
معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از توزیع یکهزار و ۲۰ کلاه ایمنی بین راکبان موتور سوار روستاهای این استان در سالجاری خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، تیمور باقری بیان کرد: یکی از طرح‌های مهم حوزه حمل و نقل سیستان و بلوچستان اجرای طرح ارتقای ایمنی راکبان موتورسیکلت سوار است که هر ساله در قالب برگزاری دوره‌های آموزشی و توزیع اقلام ایمنی اجرا می‌شود.

 

وی افزود: از آنجایی که امسال هفت درصد کل تصادفات و ۲۲ درصد تلفات سوانح رانندگی به راکبان موتورسوار سیستان و بلوچستان اختصاص دارد، امیدواریم تا با ارتقای فرهنگ ترافیکی در سطح استان و نهادینه شدن موضوع استفاده از کلاه ایمنی از سوی راکبان و ترک نشینان موتورسیکلت شاهد کاهش مصدومان، متوفیان و همچنین پیامدهای ناگوار ناشی از آن باشیم.

 

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان با بیان اینکه طرح ایمن سازی موتورسیکلت سواران از سال ۹۰ در این استان آغاز شد، گفت: این اداره‌کل از زمان اجرای این طرح مهم تاکنون اقدام به توزیع حدود ۳۴ هزار کلاه کاسکت ایمنی و نصب ۲۱ هزار برچسب آشکار سازی موتورسیکلت کرده است.

 

وی خاطرنشان کرد: تمام تلاش همکاران ما در مجموعه بزرگ راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان بر ارتقای فرهنگ و دانش ترافیک و افزایش ایمنی تردد در جاده‌های این استان معطوف است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

درصفحه توییتر مقام معظم رهبری؛

انتقام قطعی است

معاون فن‌آوری‌های نوین بانک مرکزی:

تراکنش‌های بدون کدملی برگشت می‌خورد