خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7831
۱۳۹۹/۱۰/۱۷ - ۱۳:۱۳
مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان؛

۲۶۰ لیتر سهمیه نفت سفید برای شهروندان زاهدانی در نظر گرفته شده است

۲۶۰ لیتر سهمیه نفت سفید برای شهروندان زاهدانی در نظر گرفته شده است
مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان گفت: با توجه به سرمای هوا ۲۶۰ لیتر سهمیه نفت سفید برای شهروندان زیر پوشش این منطقه در نظر گرفته شده است.

به گزارش اس.بی پرس، محمد کهنسال با بیان اینکه هیچ مشکلی در زمینه تامین نفت سفید به شهروندان در فصل زمستان وجود ندارد اظهارداشت: سهمیه نفت سفید هر خانوار ۲۶۰ لیتر به تدریج میان شهروندان زیر پوشش منطقه زاهدان توزیع می‌شود.

 

وی با بیان اینکه تا کنون ۶۶۰ لیتر نفت سفید در بین خانوارهای منطقه زاهدان توزیع شده‌ است افزود: روزانه توزیع نفت بین شهروندان در سطح این شهر برقرار است و نفت به تدریج توزیع می‌شود.

 

مدیر روابط عمومی شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان با بیان اینکه فروشندگان موظف هستند نفت را به مردم برسانند گفت: با توجه به اینکه علمک گاز در بیشتر مناطق زاهدان نصب شده بهتر است شهروندان نسبت به گازکشی منازل خود اقدام کنند.

 

شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه زاهدان، یکی از مناطق ۳۷ گانه شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ایران است که با ۶۲ جایگاه عرضه سوخت، وظیفه تامین سوخت نواحی مرکزی زاهدان، زابل، خاش و سراوان در سیستان و بلوچستان را بر عهده دارد.

 

مشکل کمبود نفت سفید بویژه در فصل زمستان مردم زاهدان را با مشکلات زیادی روبه رو کرده ‌است. همچنین دمای هوای شب‌های گذشته‌ شهر زاهدان به منفی ۹درجه سانتیگراد رسید که این دما در سه سال اخیر بی‌سابقه بوده است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

معاون فن‌آوری‌های نوین بانک مرکزی:

تراکنش‌های بدون کدملی برگشت می‌خورد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت؛

آزمایش بالینی واکسن ایران و کوبا آغاز شد