خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 785
۱۳۹۸/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۸
به‌صورت خیرخواهانه و جهادی

ایستگاه آموزش مبارزه با ویروس کرونا در زابل برپا شد

ایستگاه آموزش مبارزه با ویروس کرونا در زابل برپا شد
این امر خیرخواهانه و جهادی به همت جامعه اسلامی دانشجویان علوم پزشکی زابل و کانون سلامت این دانشگاه برگزار شد تا آموزش‌های لازم برای آشنایی با ویروس کرونا و پیشگیری و نحوی برخورد درست با این ویروس به عموم مردم ارائه شود.

به گزارش اس.بی پرس، حسین جهان‌تیغ گفت: دانشجویان پزشکی ایستگاه‌های مبارزه با ویروس کرونا و آموزش‌های بهداشتی را برای انتقال نیافتن این ویروس در شهر زابل برپا کردند.

 

دبیر جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه علوم پزشکی زابل افزود: این امر خیرخواهانه و جهادی به همت جامعه اسلامی دانشجویان علوم پزشکی زابل و کانون سلامت این دانشگاه برگزار شد.

 

وی تصریح کرد: در این ایستگاه‌ها آموزش‌های لازم برای آشنایی با ویروس کرونا و پیشگیری و نحوی برخورد درست با این ویروس به عموم مردم ارائه می‌شود و در جهت برقراری آرامش و رفع استرس به سؤالات پزشکی مردم دراین‌باره نیز پاسخ‌گویی صورت می‌گیرد.

 

حسین جهان‌تیغ گفت: دانشجویان در این ایستگاه‌ها که به مدت سه روز در محل بازار سیستان دایر خواهد بود خدماتی از قبیل آموزش دادن در خصوص پیشگیری، نحوی خود مراقبتی برای آلوده نشدن به ویروس و شناسایی افراد مشکوک به ناقل بودن به ویروس کرونا را به مردم ارائه خواهند داد.

 

انتهای پیام/#

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha