خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7904
۱۳۹۹/۱۰/۲۱ - ۱۰:۴۴
نماینده مردم ایرانشهر خبر داد:

عدم پذیرش معاهده عدم اشاعه سلاح‌های هسته‌ای توسط اسرائیل، تهدیدی برای غرب آسیا

عدم پذیرش معاهده عدم اشاعه سلاح‌های هسته‌ای توسط اسرائیل، تهدیدی برای غرب آسیا
عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس اعتقاد دارد عدم پذیرش معاهده عدم اشاعه سلاح های هسته‌ای از سوی رژیم صهیونیستی، تهدیدی بزرگ برای منطقه و جهان است.

به گزارش اس.بی پرس، عبدالناصر درخشان بیان کرد: در خصوص اهمیت نامه ایران به آژانس درباره برنامه توسعه تسلیحات هسته‌ای رژیم صهیونیستی، گفت: بسیاری از کشورهای غرب آسیا عضو معاهده عدم اشاعه سلاح های هسته‌ای هستند اما رژیم صهیونیستی از پذیرش این معاهده سرباز می زند که موجب تهدید و نگرانی کشورهای منطقه است.

 

نماینده مردم ایرانشهر، سرباز، دلگان، فنوج ، لاشار، بنت، آشار و آهوران در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در واقع رژیم صهیونیستی با توسعه برنامه پنهانی تسلیحات  هسته‌ای، تهدیدی برای کل دنیا بشمار می رود.

 

وی ادامه داد: باید یادآور شد قطعنامه های بسیاری از سوی مجمع عمومی سازمان ملل متحد و همچنین آژانس بین‌المللی انرژی اتمی در راستای قابلیت های هسته‌ای رژیم صهیونیستی و تهدیدهای آن صادر شده، از این رو باید مفاد آنها نیز از سوی مراجع بین المللی اجرایی شود.

 

این نماینده مردم در مجلس یازدهم افزود: باید اذعان کرد اسرائیلی ها با نفوذ در بدنه این سازمان ها موجب شدند مجامع بین المللی نسبت به اقدامات ضدبشری سکوت کنند.

 

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بر این اساس آژانس بین‌المللی انرژی اتمی باید جلوی رفتارهای خطرناک رژیم صهیونیستی را بگیرد.

 

 

پایان پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha