خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7930
۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۰:۴۴
آرزو دارم مربی استقلال باشم

یرکوویچ: استقلال پرسپولیس را شکست می‌دهد / قلبم برای آبی‌ها می‌تپد

یرکوویچ: استقلال پرسپولیس را شکست می‌دهد / قلبم برای آبی‌ها می‌تپد
گوران یرکوویچ که آرزوی مربیگری در استقلال را دارد امیدوار است آبی پوشان امروز در بازی حساس برابر پرسپولیس برنده شوند.

به گزارش اس.بی پرس، گوران یرکوویچ، بازیکن سابق تیم استقلال تهران می‌گوید شرایط این تیم را دنبال می‌کند و از نتایج کاملا باخبر است. او با ابراز خوشحالی از حضور حنیف عمران زاده و آرش برهانی در کادرفنی محمود فکری امیدوار است روزی فرصت مربیگری در این تیم را داشته باشد. یرکوویچ همینطور می‌گوید آبی‌ها برای بازی امروز شانس زیادی دارند و می‌توانند تیم یحیی گل محمدی را شکست بدهند. مشروح سخنان یرکوویچ پیش از شهرآورد ۹۴ را می‌خوانید:

 

وضعیت خودت: از زمان شیوع کرونا، مسابقات متوقف شد و لیگ را نتوانستیم به پایان ببریم. حالا با باز شدن پنجره زمستانی نقل و انتقالات، به دنبال گزینه‌های دیگری هستم و باید دید که چه پیش می‌آید. 

 

شرایط استقلال: استقلال و مسابقاتش را پیگیری می‌کنم و می‌بینم که خوب بازی می‌کنند و پیشتاز هستند و امیدوارم بتوانند همین‌طور ادامه دهند چراکه لایق برترین بودن و کسب قهرمانی هستند. تمامی بازی‌ها را پیگیری می‌کنم. در صفحه اینستاگرام استقلال برخی بازی‌ها پخش شده و آن‌ها را تماشا می‌کنم. 

 

دربی: به‌زودی دربی برگزار می‌شود و هر بار که این دربی برگزار می‌شود اتفاق بزرگی است. همه طرفداران و بازیکنان چشم انتظار این بازی هستند. البته بدون تماشاگران و با استادیوم خالی بازی مثل همیشه نیست. البته این خبر بدی برای هواداران و بازیکنان است. من در دربی بازی کرده‌ام و بخشی از اهمیت دربی در تماشاگران نهفته است. بدون تماشاگران بازی حس و حال سابق را ندارد. امیدوارم که امسال کرونا پایان بگیرد و سال آینده بتوانیم شاهد حضور هواداران باشیم و همین آرزو را برای هواداران تیم حریف هم دارم. 

 

شرایط  دو تیم: معتقدم که استقلال می‌تواند در این بازی پیروز شود و وضعیت این تیم از پرسپولیس بهتر است. روحیه آن‌ها بهتر است، چراکه رتبه بالاتری دارند و پرسپولیس در بازی فینال جام باشگاه‌های آسیا شکست خورد و این بر روحیه آن‌ها  تاثیر بدی گذاشته است. استقلال موقعیت خوبی برای رسیدن به نتیجه خوب دارند و پیروزی در دربی امتیاز مهمی است. 

 

پیش بینی نتیجه: مانند هر دربی، هر کسی که گل اول را بزند شانس بیشتری برای دربی دارد. هر بازیکن نقش مهمی در تیم دارد. امیدوارم که استقلال بتواند گل اول را بزند. 

 

ارتباط با هم تیمی‌های سابق: من با آرش برهانی زیاد حرف می‌زنم و او در کادرفنی آقای فکری قرار دارد. همچنین حنیف هم در این تیم حضور دارد. به نظرم مایه خوشحالی است تمامی اعضای تیم همچنان در استقلال حضور دارند. این نشان می‌دهد که استقلال یک سازمان است و بازیکنان خوب این تیم در فهرست مربیگری قرار می‌گیرند و امیدوارم که آرش و حنیف بتوانند روزی افتخار سرمربیگری استقلال را داشته باشند.

 

سرمربیگری محمود فکری: آقای فکری سال‌ها برای استقلال بازی کرد و حالا مربی شده و این بسیار خوب است. 

 

مربیگری در استقلال: دوست دارم به ایران سفر کنم و تمرینات و هم‌تیمی‌های قبلی‌ام را ببینم و آرزو دارم که روزی بتوانم به این تیم کمک کنم. من مدرک مربی‌گری در اروپا دارم و شاید بتوانم روزی به استقلال کمک کنم. 

 

ارتباط با هواداران: پیام‌های بسیاری از طرفداران استقلال دریافت می‌کنم. قلب من برای آبی‌ها می‌تپد و از هواداران متشکرم و از آن‌ها می‌خواهم که تیم‌شان را حتی هنگام باخت حمایت کرده و از بازیکنان، مربیان و تیم حمایت کنند و مراقب خود و خانواده‌هایشان مقابل این ویروس باشند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما

capcha