خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7942
۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۲:۴۵
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری؛

 ۲۸۰۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی سیستان وبلوچستان بازدید فنی شدند

 ۲۸۰۰ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی سیستان وبلوچستان بازدید فنی شدند
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده سیستان و بلوچستان گفت: امسال ۲ هزار و ۸۷۸ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر در حوزه زیرپوشش این اداره کل مورد بازدید فنی قرار گرفتند.

به گزارش اس.بی پرس، تیمور باقری با بیان اینکه این بازدید ها در قالب ۷۶ مانور طرح کنترل و نظارت انجام شده است، اظهار داشت: کارشناسان اداره ایمنی و ترافیک این اداره کل در این بازدیدها مواردی نظیر همراه داشتن اقلام ایمنی، سیستم‌های سرمایشی و گرمایشی وسیله نقلیه، وضعیت صندلی‌ها، آج لاستیک، چراغ چشمک زن و مثلث احتیاط مورد کنترل قرار می دهند تا مشکلات و تخلفات این حوزه به حداقل برسد.

 

وی ادامه داد: بیشترین بازدید های فنی انجام شده این مدت با ۲ هزار و ۵۴۶ دستگاه به ناوگان باری استان اختصاص دارد.

 

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان  تاکید کرد: نتایج حاصل از این بازدیدها در پایان جمع بندی و با شناسایی تخلفات موارد به کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ استانی و کشوری ارجاع داده می شود تا پس از بررسی مطابق دستورالعمل ها رای لازم صادر شود.

 

وی خاطر نشان کرد: هم اینک ۸ هزار و ۶۹۱ راننده باری و ۲ هزار و ۵۹۰ راننده بخش حمل و نقل مسافری در سیستان و بلوچستان در حوزه این اداره کل مشغول خدمات رسانی به هم استانی های عزیز هستند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

معاون فن‌آوری‌های نوین بانک مرکزی:

تراکنش‌های بدون کدملی برگشت می‌خورد

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت؛

آزمایش بالینی واکسن ایران و کوبا آغاز شد