خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7946
۱۳۹۹/۱۰/۲۲ - ۱۳:۳۶
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت ؛

دفترچه تکمیلی آزمون استخدامی وزارت بهداشت امروز منتشر می‌شود

دفترچه تکمیلی آزمون استخدامی وزارت بهداشت امروز منتشر می‌شود
معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت با بیان اینکه روز دوشنبه دفترچه تکمیلی آزمون استخدامی وزارت بهداشت از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر خواهد شد، گفت: با انتشار این دفترچه در مجموع ۳۸هزار و۹۵۲ نیروی انسانی جدید به دانشگاه های علوم پزشکی کشور افزوده می شود.

به گزارش اس.بی پرس، و بنا بر اعلام وبدا، سیدکامل تقوی نژاد ضمن اعلام این خبر افزود: داوطلبان در ۹۹ رشته شغلی برای استخدام در وزارت بهداشت، موسسات وابسته، دانشکده و دانشگاه های علوم پزشکی رقابت خواهند کرد.

 

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت تصریح کرد: آزمون بهمن سال جاری شمولیت قابل توجهی در حوزه تامین نیروی انسانی دارد، به گونه ای که بیمارستان های تازه تاسیس و فعال، مراکز بهداشتی و درمانی، اورژانس ۱۱۵، سازمان غذا و دارو، ستاد دانشگاه های علوم پزشکی و سازمان انتقال خون را شامل می شود.

 

تقوی نژاد، تاکید کرد: توصیه می شود داوطلبان آزمون به متن آگهی استخدامی و جدول مشاغل درج شده در اطلاعیه سازمان سنجش توجه کنند.

 

وی در پایان یادآور شد: به منظور فراهم کردن تسهیلات بیشتر برای آن دسته از متقاضیانی که برای ثبت نام اقدام نکرده بودند، ترتیبی اتخاذ گردید که بتوانند تا پایان روز پنج‌شنبه ۲۵ دی ماه، ثبت نام نمایند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : ilna.news

نظرات شما

capcha