خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7959
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۰:۲۵
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان؛

اختلاف خانوادگی در زاهدان ۳ نفر را به کام مرگ کشاند

اختلاف خانوادگی در زاهدان ۳ نفر را به کام مرگ کشاند
دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان از قتل ۳ نفر از اعضای یک خانواده به دست داماد در زاهدان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، مهدی شمس آبادی عنوان کرد: شب گذشته مشاجره لفظی و اختلاف خانوادگی منجر به تیراندازی در یک خانواده در شهرستان زاهدان اطلاع رسانی شد که بلافاصله تیم های ویژه برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

 

دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان افزود: در همان دقایق اولیه متوجه شدیم که داماد خانواده به علت اختلافات داخلی و خانوادگی به وسیله یک قبضه سلاح شکاری به سمت پدرزن خود شلیک و وی را مجروح کرده است و پس از انتقال وی به بیمارستان از خروج سایر اعضای خانواده نیز خودداری می کند.

 

به گفته دادستان عمومی و انقلاب مرکز سیستان وبلوچستان، ماموران انتظامی و امنیتی حاضر در محل با استفاده از شیوه های تخصصی و مشاوره ای و پس از ساعتی گفت‌وگو موفق شدند تا ضارب را وادار به تسلیم کنند که این فرد هم اکنون در بازداشت بسر می برد.

 

وی خاطرنشان کرد: متاسفانه عصبانیت بیش از حد و از دست دادن کنترل توسط داماد خانواده منجر شد تا این فرد علاوه بر مجروح کردن پدر زن، سه نفر دیگر از جمله همسر، برادر خانم و یک خانم دیگر که مهمان این خانواده بوده است را به قتل برساند.

 

شمس آبادی تاکید کرد: قوه قضائیه قطعاً با این قبیل افراد که منجر به برهم زدن نظم و امنیت عمومی می شوند برخورد قاطع خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha