خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 7977
۱۳۹۹/۱۰/۲۳ - ۱۲:۲۰
فرماندار خاش:

کالاهای اساسی مردم بدون دغدغه تامین و توزیع شود

کالاهای اساسی مردم بدون دغدغه تامین و توزیع شود
 فرماندار خاش سیستان و بلوچستان گفت: رسیدگی به مشکلات مردم از اولویت های مهم دولت بوده، بنابراین کالاهای اساسی مورد نیاز اقشار جامعه باید بدون دغدغه تامین و توزیع شود تا شاهد ارتقای شاخص های رضایتمندی مردم باشیم.

به گزارش اس.بی پرس، صاحب گل صالحی در نشست اعضای شورای اداری خاش طی سخنانی ضمن گرامیداشت سالگرد شهادت سپهبد حاج قاسم سلیمانی و سالگرد تشکیل شورای انقلاب بیان کرد: حوادث اخیر در اشغال کنگره آمریکا، نشان از تحقق وعده های الهی بوده و رسوایی بزرگی برای آمریکا در پی داشت.

 

وی افزود: در آستانه دهه مبارک فجر هستیم و برنامه ریزی جهت گرامیداشت یادمان شهدا و تجلیل از مجاهدان عرصه انقلاب و تبیین آرمان های انقلاب اسلامی انجام پذیرد.

 

مقام عالی دولت در خاش اظهار کرد: برگزاری مطلوب برنامه‌های سالگرد پیروزی انقلاب و تبیین دستاوردها و امید آفرینی در برنامه ریزی مدیران مورد تاکید است.

 

وی ادامه داد: در شرایط کنونی استفاده از فضای مجازی و تولید محتوا مرتبط با ایام فجر انقلاب برنامه ریزی گردد.

 

صالحی گفت: کارگروه ها و کمیته های چندگانه دهه فجر تشکیل گردد و ارائه برنامه گردد.

 

فرماندار خاش افزود: با توجه به قرار داشتن در ماههای پایانی دولت، انتظار از مدیران جهت دوچندان نمودن فعالیت ها و خدمات رسانی بیشتر و مطلوب به مردم می‌باشد.

 

وی با اشاره به وجود مشکلاتی در حوزه تامین و توزیع نفت و گاز و نان و کالاهای اساسی بیان کرد: توزیع اقلام مورد نیاز مردم با نظارت مستمر دستگاه های نظارتی و رعایت شرایط و پروتکلهای لازم انجام پذیرد.

 

صالحی اظهارکرد: نهادینه کردن مباحث فرهنگی در بسیاری از موارد از مردم مورد انتظار است که همگامی و همراهی علما، معتمدین و نخبگان را می‌طلبد.

 

وی افزود: معتقدیم در شرایط فعلی بسیاری از مسائل و معضلات توسط مدیران با همدلی و تفاهم قابل حل می‌باشند و مدیر می‌بایست این هنر را داشته باشد.

 

فرماندار خاش بیان کرد: از مهمترین اقدامات یک مدیر استفاده از خرد جمعی کارشناسان، نخبگان و افراد صاحب فکر و اندیشه جهت ارائه خدمات مطلوب به مردم می‌باشد.

 

وی گفت: در سایه وفاق و همدلی و با استفاده از ظرفیت‌های نماینده مجلس، علما، معتمدین، نخبگان، جوانان و...می‌توان به بهترین شکل برای شهرستان خدمات رسانی انجام دهیم. ضمن ادای احترام به مدافعان سلامت، طرح محله محور سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی با مشارکت بهداشت و درمان، بسیج و سایر ادارات بخوبی در حال انجام می‌باشد و وضعیت شهرستان هم اکنون آبی بوده که جهت استمرار این وضعیت همچنان نیاز به مشارکت مردم و رعایت دستور العمل های بهداشتی هستیم.

 

امام جمعه شهرستان خاش نیز اظهار داشت: ملت های مسلمان حاضرند گرسنگی بکشند ولی دست از اعتقاداتشان برنمی دارند و با پیروی از فرمایشات رهبری فرزانه انقلاب اسلامی به قلّه های علم دست پیدا خواهند کرد.

 

حجت الاسلام والمسلمین دهقان افزود: در ایام الله دهه فجر دست به دست هم دهیم و فعالیتها انجام شده و خدمات انقلاب اسلامی  را در جهت اعتماد سازی و رضایت هر چه بیشتر عموم مردم به سمع و نظرشان برسانیم و تکریم ارباب رجوع را مد نظر قرار دهیم.

 

وی در پایان تاکید کرد: با شهادت سردار سلیمانی، انقلاب مجدداً زنده شد و شهادت سرداران مقاومت، درخت تنومند مقاومت را قویتر و پایدار تر کرد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : isna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی