خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8014
۱۳۹۹/۱۰/۲۴ - ۲۲:۱۰
در نشست صمیمانه با اصحاب رسانه مطرح شد

فرماندار زابل: آمده‌ام برای کار، چه ۹سال چه ۹روز

فرماندار زابل: آمده‌ام برای کار، چه ۹سال چه ۹روز
عباسعلی ارجمندی فرماندار زابل گفت: برخی می‌گویند روزهای پایانی دولت است و روی‌کار آمدن ممکن است نتیجه مطلوب نداشته باشد اما دیدگاه من این است که گاهی می‌توان در مدت کوتاه نیز کارهای تاثیرگذار انجام داد و تجربه ثابت کرده است که طول خدمت مهم نیست بلکه میزان اثرگذاری کارها اهمیت دارد؛ حال چه در ۹سال انجام شود، چه ۹ماه یا حتی یک روز.

به گزارش اس.بی پرس، عباسعلی ارجمندی فرماندار زابل صبح امروز در نشست صمیمانه با اصحاب رسانه گفت: برخی می‌گویند روزهای پایانی دولت است و روی‌کار آمدن ممکن است نتیجه مطلوب نداشته باشد اما دیدگاه من این است که گاهی می‌توان در مدت کوتاه نیز کارهای تاثیرگذار انجام داد و تجربه ثابت کرده است که طول خدمت مهم نیست بلکه میزان اثرگذاری کارها اهمیت دارد؛ حال چه در ۹سال انجام شود، چه ۹ماه یا حتی یک روز.

 

وی تصریح کرد: حالا که آمده‌ام این کار را قبول کرده‌ام و قول داده‌ام، نمی‌گذارم از مردم سیستان حقی پایمال شود، مگر اینکه نبینم و متوجه نباشم.

 

ارجمندی نگاه اجرایی داشتن، تعامل به نفع مردم و توجه به ظرفیت‌های حوزه استحفاظی را از اصول کار دانست و اظهار داشت: دوست دارم راحت بامن حرف زده شود و مشکلات گفته شود تا اینکه پشت سرگفته شود و راهگشا نباشد.

 

فرماندار زابل بااشاره به جملات بزرگان در خصوص سیستان گفت: در تاریخ مشاهده می‌شود که از گذشته تا کنون سیستان بین مردمان عزیز بوده؛ گذشته خوبی داریم اما حال و آینده مان خوب نیست و در این راستا باید تلاش شود‌.

 

وی در خصوص حفظ جایگاه استان و معرفی صحیح آن به دیگران خطاب به رسانه‌ها گفت: در شبکه‌های اجتماعی بنگرید که سایرین چگونه منطقه و فرهنگ‌شان را معرفی می‌کنند و آنگاه جایگاه سیستان را نیز بسنجید؛ خواهید دید که نیاز است برندسازی هایی که دیگران در فضای رسانه انجام می‌دهند برای فرهنگ غنی این استان نیز اجرا شود و رسانه‌ها این مهم را باید در دستورکار خود قرار دهند.
 

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha