خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8015
۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۲
مدیرکل ورزش و جوانان استان؛

لیگ تندرستی در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود

لیگ تندرستی در سیستان و بلوچستان برگزار می‌شود
مدیرکل ورزش و جوانان سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به تاکید فدراسیون در خصوص توسعه و ترویج ورزش همگانی در بین آحاد مردم، لیگ تندرستی برای نخستین بار در این استان برگزار می‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، ادهم کرد زابلی با اشاره به اینکه در لیگ تندرستی ایران با استفاده از ظرفیت فضای مجازی در راستای مقابله با کم‌تحرکی و افزایش آمادگی جسمانی همه جامعه تلاش خواهیم کرد اظهارداشت: در اجرای این طرح ملی باید تمام ادارات و هیات‌های ورزشی تلاش کنند.

 

وی با بیان اینکه باید بتوانیم با مشارکت حداکثری ورزشکاران، مربیان، داوران و اقشار مختلف جزو استان‌های پیشرو در لیگ برتر سال ۱۴۰۰ قرار گیریم خاطرنشان کرد: لیگ تندرستی در سیستان و بلوچستان از چهارم بهمن آغاز خواهد شد.

 

طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی و مطالعات انجام شده، حداقل زمانی که باید یک سری فعالیت‌ها انجام تا منجر به تغییر رفتار پایدار شود حدود ۶۴ روز بوده بر همین اساس نخستین دوره لیگ تندرستی ایران در هشت هفته برگزار خواهد شد.

 

فصل نخست لیگ تندرستی ایران در یک گروه ۳۲ تیمی برگزار خواهد شد و بعد از پایان این فصل، ۱۶ تیم اول در فصل آینده و ۱۶ تیم نیمه پایین جدول در لیگ دسته یک حضور خواهند داشت.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha