خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8016
۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۰۹:۲۶
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان؛

۴۰ پروژه نیمه تمام سیستان و بلوچستان تا پایان امسال تکمیل می‌شود

۴۰ پروژه نیمه تمام سیستان و بلوچستان تا پایان امسال تکمیل می‌شود
رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: با توجه به برنامه‌ریزی‌های انجام شده عملیات اجرایی ۴۰ پروژه نیمه تمام این استان تا پایان امسال به اتمام می‌رسد.

به گزارش اس.بی پرس، مهرداد عرب اول بیان کرد: تیرماه امسال تعهدی مبنی بر اتمام ۵۰ پروژه موثر و بزرگ که مدت زمان اجرای آن مقداری طولانی شده بود به سازمان برنامه و بودجه کشور ارائه شد و همه پروژه‌ها مورد بررسی قرار گرفت که ۴۰ پروژه تا پایان امسال به بهره‌برداری خواهد رسید.

 

وی بیان کرد: ۱۰ پروژه باقی‌مانده بر اساس قولی که مدیران در نشست شورای برنامه ریزی سیستان و بلوچستان ارائه کردند و جزو مصوبات منظور می‌شود تا پایان سال مالی ۱۳۹۹ به اتمام خواهد رسید.

 

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی سیستان و بلوچستان گفت: یکسری پروژه‌های نیمه تمام از سال‌های گذشته در استان شروع شده که هر سال بر اساس دستورالعمل‌های ابلاغی اولویت تأمین اعتبار با این طرح هاست.

 

وی ادامه داد: امکان دارد که پروژه‌هایی در سیستان و بلوچستان به لحاظ اجرا یا از نظر پیمانکاری دچار مشکل شده باشد که به طور قطع این پروژه‌ها احصا می‌شود.

 

عرب اظهارداشت: بخشی از این پروژه‌ها از طریق شورای فنی سیستان و بلوچستان و تعدادی نیز در سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی این استان رسیدگی می‌شود تا با اعتباری که اختصاص پیدا می‌کند تکمیل شود.

 

وی با بیان اینکه جایگاه سیستان و بلوچستان در لایحه ۱۴۰۰ مناسب است، گفت: حدود ۳۵۰۰ میلیارد تومان اعتبار تملک دارایی سرمایه عمرانی استان است که در این لایحه دیده شده و ۷۳ درصد نسبت به سال ۹۹ رشد اعتبار داشتیم که امیدوار هستیم در فرآیند بررسی بودجه در مجلس شورای اسلامی بتوانیم سهم بیشتری را به استان اختصاص دهیم.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

رئیس مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت بهداشت؛

آزمایش بالینی واکسن ایران و کوبا آغاز شد

معاون امور توسعه پیشگیری بهزیستی استان خبر داد:

اجرای طرح بینایی سنجی و غربالگری تنبلی چشم در سیستان و بلوچستان

لیگ برتر تکواندو بانوان؛

مدعیان تکلیف قهرمان را مشخص می کنند