خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8025
۱۳۹۹/۱۰/۲۵ - ۱۰:۳۰
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان؛

۱۵۰ دستگاه ماینر استخراج بیت کوین در زاهدان کشف شد

۱۵۰ دستگاه ماینر استخراج بیت کوین در زاهدان کشف شد
مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان گفت: ۶ مرکز استخراج پول مجازی بیت کوین طی هفته اخیر در زاهدان شناسایی که از این مراکز ۱۵۰ دستگاه ماینر کشف و ضبط شده است.

به گزارش اس.بی پرس، خلیل عوض زاده بیان کرد: جمع‌آوری مراکز غیرمجاز استخراج رمز ارز، از مهمترین محورهای تعیین شده برای کاهش مصرف برق و کمک به کاهش مصرف سوخت نیروگاه‌ها است.

 

وی با بیان اینکه این تعداد مرکز توسط نیروهای امور توزیع برق ناحیه یک زاهدان شناسایی و کشف شده است افزود: همراهی مدیران و کارکنان ادارات دولتی، سازمان‌های اجرایی و مردم نقش مهمی می‌تواند در کشف و جلوگیری از فراگیر شدن استفاده غیرمجاز از دستگاه‌های مذکور داشته باشد.

 

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق سیستان و بلوچستان از ارائه پاداش به معرفی کنندگان مراکز و اشخاص استفاده کننده از برق غیرمجاز برای استخراج رمز ارز خبر داد و بیان کرد: عاملان کشف و معرفی، تا سقف ۲۰ میلیون تومان پاداش دریافت خواهند کرد.

 

وی خاطر نشان کرد: تولید کنندگان رمز ارز می‌توانند با ارائه مجوز و پروانه صادره از اداره‌ها و سازمان‌های ذیربط نسبت به دریافت انشعاب قانونی اقدام و از حمایت قانونی نیز برخوردار شوند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha