خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8091
۱۳۹۹/۱۰/۲۸ - ۱۱:۲۰
امام‌جمعه زاهدان:

مدیریت ضعیف عامل عمده مشکلات سیستان و بلوچستان است

مدیریت ضعیف عامل عمده مشکلات سیستان و بلوچستان است
نماینده ولی‌فقیه در سیستان و ‌بلوچستان گفت: مشکل اصلی در سیستان و بلوچستان کمبود بودجه نیست بلکه مدیریت ضعیف عامل عمده مشکلات است و مسئولین باید بدانند در شرایط کنونی مصلحت نظام در رسیدگی به مردم و حل مشکلات آنهاست.

به گزارش اس.بی پرس، آیت‌الله مصطفی محامی نماینده ولی‌فقیه در سیستان و بلوچستان در دیدار ابوذر کوثری معاون سیاسی و اجتماعی استاندار اظهار داشت: مسئولیت جدید شما به عنوان معاون سیاسی و اجتماعی در استانداری سیستان و بلوچستان فرصتی برای ارائه خدمات بیشتر است و می‌توانید با تلاش و کوشش، عملکردی روشن و ارزشمند از خود به جای بگذارید.

 

امام جمعه زاهدان افزود: حساسیت‌های موجود در استان و از طرفی ماه‌های پایانی کار دولت و نزدیک شدن ایام انتخابات و انجام برخی تحرکات تا حدودی کار را برای شما سخت خواهد کرد که باید از منظر نظام اسلامی‌ و از یک نگاه واسع و جامع فارغ از نگاه‌های تنگ قومی و قبیله‌ای با مسائل برخورد کنید.

 

وی با اشاره به این که در صورت ایجاد کشمکش‌های سیاسی مصلحت مردم به خطر خواهد افتاد، تاکید کرد: مصالح نظام و مردم مبنای کار شما در مسئولیت جدید باشد و ضرورت دارد تا در تغییر و تحول‌ها و همچنین عزل و نصب‌های احتمالی شبهه‌ها را برطرف کنید.

 

رئیس شورای فرهنگ عمومی استان، ایجاد اعتماد متقابل در دستگاه‌های نظام و مردم به‌ نحوی که مردم بتوانند منطق را احساس و سپس اعتماد کنند را ضروری دانست و عنوان کرد: مشکل اصلی در سیستان و بلوچستان کمبود بودجه نیست بلکه مدیریت ضعیف عامل عمده مشکلات است و مسئولین باید بدانند در شرایط کنونی مصلحت نظام در رسیدگی به مردم و حل مشکلات آنهاست.

 

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha