خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8259
۱۳۹۹/۱۱/۰۶ - ۰۹:۴۵
سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار:

منطقه آزاد چابهار ظرفیت‌های علمی خوبی را برای نخبگان فراهم کرده است

منطقه آزاد چابهار ظرفیت‌های علمی خوبی را برای نخبگان فراهم کرده است
سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار گفت: با توجه به ماموریت سازمان منطقه آزاد این شهرستان در راستای ایفای نقش مسوولیت اجتماعی خود جهت توانمندسازی و حمایت از استعدادهای نخبگان منطقه ظرفیت‌های علمی خوبی را ایجاد کرده است.

به گزارش اس.بی پرس، ناصر آبروش بیان کرد: با توجه به سند مسوولیت‌های اجتماعی تدوین شده بر مبنای توانمندسازی و حمایت بومیان به عنوان یکی از مولفه‌های توسعه انسانی و اقتصادی در دولت تدبیر و امید در دستورکار دست اندرکاران سازمان منطقه آزاد چابهار قرار دارد که بر همین اساس حمایت از دانش‌آموزان مستعد و نخبه جنوب سیستان و بلوچستان در دبیرستان دانا و توانا وابسته به دانشگاه بین المللی این شهرستان انجام شد است. 

 

وی افزود: این دانش آموزان مستعد از ۱۱ منطقه، چابهار، نیکشهر، کنارک، دشتیاری، قصرقند، راسک، سرباز، لاشار، بنت، فنوج و پلان هستند که هر ساله کمک هزینه تحصیلی آنان در محیط علمی دبیرستان دانا و توانا جهت فراگیری دانش اعطا می‌شود. 

 

سرپرست دانشگاه بین المللی چابهار ادامه داد: هدف ما این است که این دانش آموزان مستعد در مسیری متفاوت و به دور از دغدغه‌های مالی جهت شکوفایی استعدادها و توانایی‌هایشان تلاش کنند.

 

وی تصریح کرد: با چشم‌اندازها و اهداف طراحی شده دانشگاه بین المللی چابهار و رویکرد آموزشی سازمان منطقه آزاد در بلند مدت، جایگاه دبیرستان دانا و توانا را برای بارور کردن استعدادهای نهفته دانش‌آموزان نخبه و مستعد این استان ارتقا خواهیم بخشید و رشد و توسعه پایدار را برای مردم این سرزمین به ارمغان خواهیم آورد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد