خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8330
۱۳۹۹/۱۱/۱۰ - ۱۸:۳۷
به مناسبت ایام الله دهه فجر انجام شد

دیدار با خانواده شهدا محرک ارائه خدمت بیشتر است

دیدار با خانواده شهدا محرک ارائه خدمت بیشتر است
داورنیا رئیس بنیاد شهید شهرستان زهک گفت: دیدار از خانواده‌های شهدا یکی از بزرگترین و ناب‌ترین لحظات زندگی می باشد و ما با افتخار در خدمت خانواده های شهدا و ایثارگران هستیم؛ ما با حضور در کنار شما عزیزان برای ارائه خدمت بهتر و بیشتر به مردم، روحیه و انرژی می گیریم.

به گزارش اس.بی پرس، همزمان با سالروز شهادت حضرت ام البنین مادر شهدای دشت کربلا و روز تکریم مادران ، همسران و دختران شهید و طرح سپاس و ایام الله دهه فجر از ۸ خانواده شاهد و ایثارگر شهر جزینک شهرستان زهک  با حضورامام جمعه زهک و با همراهی آقایان داورنیا رئیس بنیاد شهید زهک، سرهنگ جهانتیغ فرمانده حوزه ادارات سپاه زهک و شیخی بخشدار شهرجزینک باحضور در منزل مادران شهدا دیدار و گفتگو شد.
 

 دراین دیدارها حجت السلام پوراندخت امام جمعه زهک ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدا گفت: خون شهیدان والا مقام مایه قوام و ثبات درخت انقلاب است شهیدان از همه هستی خود گذشتند تا امنیت و آرامش را برای ما به ارمغان آورند وما امروز اقتدار و صلابت کشورمان را مدیون حماسه آفرینی شهیدان و ایثارگران هستیم.
 

 

حجت الاسلام مجید پوراندخت گفت: ترسیم و تبیین سیره و روش زندگی شهداء از نیازهای امروز جامعه است که باید جوانان را به این مسیر هویت بخش هدایت کرد.

 

وی ادامه داد: خانواده های شهدای معظم در ترویج و توسعه فرهنگ ایثار و شهادت و پاسداری از آرمان های امام خمینی (ره) و دستاوردهای خون شهداء در کشور مهمترین نقش را ایفا می کنند. 

 

 

درادامه این دیدارها داورنیا رئیس بنیاد شهید شهرستان زهک اظهار داشت: دیدار از خانواده‌های شهدا یکی از بزرگترین و ناب‌ترین لحظات زندگی می باشد و ما با افتخار در خدمت خانواده های شهدا و ایثارگران هستیم 

 

داورنیا با اشاره به این موضوع که وجود والدین عزیز شهدا در جامعه مایه دل گرمی ما است گفت: ما با حضور در کنار شما عزیزان برای ارائه خدمت بهتر و بیشتر به مردم، روحیه و انرژی می گیریم.

 

 

داور نیاگفت: یکی از برنامه های ما در  دهه مبارک فجر به مناسبت چهل و دومین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی تجلیل از ۴۲ خانواده شهید و ایثارگر درشهرستان زهک و بخش های تابعه است. 

 

در پایان این دیدارها نیز با اهدا لوح سپاس و هدیه با مشارکت بنیاد علوی شهرستان از خانواده های شاهد و ایثارگر تجلیل به عمل آمد.

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد