خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8343
۱۳۹۹/۱۱/۱۱ - ۱۱:۳۰
فرمانده مرزبانی ناجا:

کشف محموله ۳ تنی موادمخدر در مرزهای جنوب شرق

کشف محموله ۳ تنی موادمخدر در مرزهای جنوب شرق
فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی از موفقیت مرزبانان استان سیستان و بلوچستان در کشف محموله سنگین سه تنی موادمخدر توسط مرزداران هنگ مرزی زابل خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سردار احمدعلی گودرزی با اشاره به موفقیت مرزبانان جنوب شرق کشور در کشف محموله سه تنی مواد مخدر افزود: در راستای کنترل و مراقبت از مرزها و برخورد قاطع با هرگونه قاچاق موادمخدر در طول نوار مرزی، مرزداران استان سیستان و بلوچستان از فعالیت باند بزرگ قاچاق موادمخدر در منطقه مرزی تاسوکی شهرستان زابل مطلع شدند و با برنامه‌ریزی دقیق عملیاتی و تشدید اقدامات کنترلی، موضوع را به صورت ویژه در دستور کار خود قرار دادند.

 

وی افزود: با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی مسیرهای احتمالی تردد قاچاقچیان و همچنین زمان برنامه‌ریزی شده جهت انتقال محموله موادمخدر به عمق کشور مشخص شد و مرزداران دلاور هنگ مرزی زابل در قالب چندین تیم پوششی و عملیاتی با اجرای کمین هدفمند منطقه مورد نظر را در کنترل خود قرار دادند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان، توانستند محموله موادمخدر را کشف کنند.

 

فرمانده مرزبانی نیروی انتظامی اضافه کرد: مرزداران در پاک سازی منطقه موفق شدند ۳ تن و ۵ کیلوگرم تریاک را کشف کنند.

 

سردار گودرزی در پایان از همکاری سایر نهادهای اطلاعاتی و امنیتی و حمایت‌های همیشگی مرزنشینان عزیز تقدیر و خاطرنشان کرد: شناسایی و دستگیری متهمان پرونده به صورت ویژه در دستور کار مرزبانان قرار دارد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha