خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8369
۱۳۹۹/۱۱/۱۳ - ۰۹:۴۹
مالکی با اشاره به بازدید از سازمان آتش نشانی زاهدان:

آتش‌نشانان با آمادگی جسمانی بالا و روحیه ایثارگری اعتماد مردم را جلب کرده اند/ ارتقای تجهیزات آتش نشانی گامی موثر جهت مقابله با بحران ها

آتش‌نشانان با آمادگی جسمانی بالا و روحیه ایثارگری اعتماد مردم را جلب کرده اند/ ارتقای تجهیزات آتش نشانی گامی موثر جهت مقابله با بحران ها
نماینده مردم زاهدان در مجلس گفت: آتش نشانان از اقشار ایثارگر و از جان گذشته هستند که با آمادگی جسمانی بالا و روحیه ایثارگری سبب جلب اعتماد و رضایتمندی مردم شده اند.

به گزارش اس.بی پرس، فداحسین مالکیی با اشاره به بازدیدها از حوزه انتخابیه خود،گفت: در جریان بازدید از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان، با آتش نشانان زاهدانی دیدار و گفت و گویی صمیمی انجام شد.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی افزود: درابتدای این بازدید "خسرو سراوانی" رئیس سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری زاهدان ؛گزارشی از تعداد ماشین آلات، ایستگاه های آتش نشانی و اهم اقدامات صورت گرفته در حوزه های ستادی و عملیاتی را ارائه کرد.

 

نماینده مردم زاهدان در مجلس با بیان اینکه شغل آتش‌نشانی حرفه ای سخت و زیان آور است ،افزود: آتش نشانان از اقشار ایثارگر و از جان گذشته هستند که با آمادگی جسمانی بالا و روحیه ایثارگری سبب جلب اعتماد و رضایتمندی مردم شده اند و باید با اجرای دقیق دستورالعمل های ایمنی در حوزه پیشگیری و ارتقای تجهیزات آتش نشانی گامی موثر جهت مقابله با حوادث و بحران‌های احتمالی برداریم. 

 

مالکی با تاکید بر لزوم زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره شهدا به خصوص شهدای آتش نشان،مطرح کرد: در بازدید از حوزه های مختلف سازمان آتش نشانی زاهدان ؛در دیدار و گفتگو  با آتش نشانان مواردی مطرح شد که پیگیری های لازم جهت حل مسائل و مشکلات  عنوان شده در این دیدار با آتش نشانان  انجام خواهد شد.

 

وی با اشاره به دیدار با هنرمندان نمایش استان ادامه داد: با مدیر و معاونان دانشکده علوم قرآنی زاهدان جلسه ای برگزار شد و  در این دیدار قابلیت ها و مشکلات پیش روی دانشکده علوم قرآنی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

 

مالکی با بیان اینکه در این دیدار قول پیگیری مباحث مطرح شده داده شد، افزود: علوم قرآنی در اسلام جایگاه ویژه ای دارد و مسئولان این حوزه جهت برطرف کردن مشکلات این حوزه باید بیشتر از گذشته تلاش کنند.

 

نماینده مردم زاهدان در مجلس به دیدار مردمی با حضور علما، بزرگان و صاحب نظران به منظور رفع مشکلات مردم در منطقه شیرآباد زاهدان همچنین بازدید و بررسی روند پیشرفت ساخت پارک بانوان با حضور مسولان ،دیدار جمعی از پرسنل مرزبانی سیستان و بلوچستان اشاره کرد.

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha