خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8378
۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۲۱
نماینده مردم زاهدان:

جمهوری اسلامی ایران مستقل‌ترین کشور دنیا است

 جمهوری اسلامی ایران مستقل‌ترین کشور دنیا است
رییس کمیسیون بهداشت و درمان و نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: طبق فرمایشات امام خمینی (ره) انقلاب اسلامی انفجار نور بوده و امروز خرسندیم بگوییم جمهوری اسلامی ایران در اوج قدرت ایستاده و مستقل‌ترین کشور در دنیا است.

به گزارش اس.بی پرس، دکتر حسینعلی شهریاری بیان کرد: انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی (ره) شکل گرفت و مشارکت تمام اقشار، اقوام و مذاهب انقلابی شکوهمند را به وجود آورد که بزرگترین اتفاق قرن است.

 

وی با بیان اینکه دشمن امروز فشار زیادی آورده و افرادی معتقد بودند اگر مذاکره نکنیم جنگ رخ می‌دهد افزود: رهبر معظم انقلاب با بصیرت فرمودند نه جنگی رخ می‌دهد و نه مذاکره‌ای انجام می‌شود.

 

ریییس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با تاکید براینکه اگر ما پشت سر رهبر معظم انقلاب باشیم قطعا به کشور آسیبی نخواهد رسید گفت: جمهوری اسلامی ایران در زمینه هسته‌ای، نانو و توانمندی‌های دفاع یک ابر قدرت است و در بسیاری از زمینه‌های علمی نیز جز هفت کشور نخست دنیا هستیم. 

 

وی با اشاره به اینکه در سیستان و بلوچستان سه دانشگاه علوم پزشکی مستقل داریم که در استان‌های دیگر این تعداد دانشگاه قابل مشاهده نیست بیان کرد: شهر زاهدان به عنوان شهر دانشگاهی مطرح است. 

 

شهریاری با بیان اینکه رهبر معظم انقلاب بیشتر از تمام مسوولان به‌فکر مردم و محرومیت‌های سیستان و بلوچستان است گفت: تاکنون یک میلیارد و ۱۰۰ میلیون دلار برای زیرساخت‌ها از صندوق توسعه ملی پرداخت شده که این نشان از دقت و توجه ایشان به این استان است. 

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha