خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8379
۱۳۹۹/۱۱/۱۴ - ۱۰:۲۷
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر؛

مادر باردار پر خطر نیکشهری با اورژانس هوایی به یزد منتقل شد

مادر باردار پر خطر نیکشهری با اورژانس هوایی به یزد منتقل شد
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: یک مادر باردار پر خطر نیکشهری از طریق اورژانس هوایی از نیکشهر به ایرانشهر و پس از آن به یزد برای درمان اعزام شد.

به گزارش اس.بی پرس، دکتر کامران کردی بیان کرد: در پی تماس با مرکز ارتباطات و فرماندهی عملیات فوریت‌های پزشکی مبنی بر وضعیت اورژانسی مادر باردار و طولانی بودن راه‌های ارتباطی زمینی، بالگرد اورژانس هوایی ایرانشهر به مقصد نیکشهر به پرواز درآمد.

 

وی افزود: با توجه به شرایط اورژانسی این مادر ٣٨ ساله و ضرورت انجام اقدامات درمانی خاص و لزوم انتقال سریع به مرکز درمانی مجهز، ماموریت اورژانس هوایی انجام و بیمار پس از اقدامات درمانی پیش بیمارستانی به فرودگاه ایرانشهر منتقل و طبق هماهنگی با اورژانس هوایی کشور با توجه به مسافت زیاد و تسهیل در امر انتقال، این مادر باردار با هواپیما جهت درمان تخصصی و تکمیلی به بیمارستان شهید صدوقی یزد منتقل شد. 

 

سرپرست دانشگاه علوم پزشکی ایرانشهر ضمن قدردانی از زحمات کادر پرواز و تیم پزشکی اورژانس هوایی و با بیان اینکه حتی ثانیه‌ها هم در زندگی این بیمار تاثیر گذار بود ابراز امیدواری کرد که با انجام اقدامات پزشکی در یزد این شخص سلامتی خود را باز یابد و به آغوش خانواده‌اش برگردد.

 
 
 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha