خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8433
۱۳۹۹/۱۱/۱۶ - ۱۰:۱۲
طی نامه ای؛

نمایندگان سیستان وبلوچستان رای خود به طرح شفافیت آرا رااعلام کنند

نمایندگان سیستان وبلوچستان رای خود به طرح شفافیت آرا رااعلام کنند
اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان طی نامه‌ای از مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان خواستند رای خود به طرح شفافیت آرا را اعلام کنند.

به گزارش اس.بی پرس، اعضای شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی سیستان و بلوچستان طی نامه‌ای از مجمع نمایندگان سیستان و بلوچستان خواستند رأی خود به طرح شفافیت آرا را اعلام کنند.

 

در بخشی از این نامه آمده است: ضمن تبریک فرارسیدن سالروز ولادت حضرت زهرا (س) و ایام الله دهه مبارک فجر با توجه به گذشت بیش از ۸ ماه از شروع به کار مجلس یازدهم و انتظار جنبش دانشجویی در خصوص پاسخگویی مسئولان و شفافیت آرا که وعده انتخاباتی اکثر نمایندگان کنونی استان در مجلس شورای اسلامی بود؛ شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی استان سیستان و بلوچستان درخواست دارد رأی روز سه‌شنبه خود به طرح شفافیت آرا را اعلام بنمایند.

 

همچنین چرا در لیست درخواست جدید این طرح نامی از نمایندگان استان مشاهده نمی‌شود، در صورت به رأی گذاشتن مجدد این طرح، رأی خود را رسماً اعلام بفرمائید.

 

انتظار می‌رود نمایندگان استان سیستان و بلوچستان در مجلس شورای اسلامی، مردم را محرم خود دانسته و به این مطالبه دانشجویان پاسخ دهند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha