خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8464
۱۳۹۹/۱۱/۱۸ - ۱۴:۴۴
رییس اداره فرهنگ و ارشاد خاش ؛

۲ جلد کتاب شعر سپید از شاعر خاشی رونمایی شد

۲ جلد کتاب شعر سپید از شاعر خاشی رونمایی شد
رییس اداره فرهنگ و ارشاد خاش سیستان و بلوچستان گفت: گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی و با حضور امام جمعه و مسوولان از ۲ جلد کتاب شعر سپید شاعر توانمند خاشی رونمایی شد.

به گزارش اس.بی پرس، محمدانور ایمانی فر اظهارداشت: کتاب های شعری مثل انار خاش و پایکوبی ستاره در کویر از آثار عبدالناصر ریگی فیروزآبادی شاعر معاصر و جوان بود که امسال با حمایت و مجوزهای اداره کل ارشاد اسلامی به چاپ و نشر رسیده است.


وی بیان کرد: به مناسبت دهه فجر انقلاب اسلامی و به پاس خدمات فرهنگی و هنری استاد محمنور محب زهی درجه دکترای هنری به این پیشکسوت حوزه فرهنگ و هنر خاش اعطا شد.


رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی خاش ادامه داد: برگزاری محفل ادبی شعر انقلاب از دیگر برنامه‌های اجرا شده در کیته فرهنگی و هنری ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب در این شهرستان بود که شاعران توانمند و صاحب سبک خاشی تازه ترین سروده های خود را ارائه دادند.


وی افزود: هنرمندان هنرهای نمایشی و موسیقی محلی شهرستان خاش نیز به اجرای برنامه پرداختند.


ایمانی گفت: گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی افزون‌بر ۲۰۰ عنوان برنامه فرهنگی از سوی ادارات و نهادهای مختلف این شهرستان به اجرا درآمده است.


در هفتمین روز از گرامیداشت دهه مبارک فجر در خاش علاوه بر افتتاح آسفالت معابر شهر خاش به متراژ ١۵٠ هزار مترمربع با اعتبار ٩ میلیارد تومان، جایگاه CNG شهرستان خاش با اعتبار ١٠ میلیارد تومان کلنگ زنی شد.

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha