خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8483
۱۳۹۹/۱۱/۱۹ - ۱۱:۰۷
نصرت الله لطفی خبر داد

شمارش معکوس شرکت‌ در راهپیمایی مجازی ۲۲ بهمن

شمارش معکوس شرکت‌ در راهپیمایی مجازی ۲۲ بهمن
 مشاور عالی ارتباطات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی از پایان ثبت‌نام در راهپیمایی مجازی ۲۲ بهمن تا ۳ روز آینده از طریق دو پایگاه اینترنتی و همچنین اجازه انتخاب شعار، تراکت و بهترین بند قطعنامه توسط شرکت‌کنندگان در این راهپیمایی خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، مردم ایران هر سال در ایام دهه فجر که رنگ و بوی شهر با سرودهای انقلابی و بنرهای رنگارنگ در خیابان ها و پرچم های سه رنگ در میادین شهرها جلوه خاصی پیدا می کرد، خود را برای برپایی جشن پیروزی و راهپیمایی ۲۲ بهمن آماده می کردند اما امسال قرار است جشنی متفاوت را تجربه کنیم و با توجه به این که در یک سال اخیر حضور ویروس کرونا را در اجتماعات پذیرفته ایم، قرار شده برای حفظ سلامتی مردم جشن واقعی نداشته باشیم و در فضای مجازی چهل و دومین سالروز پیروزی انقلاب را با شکلی متفاوت جشن بگیریم.

 

مسئولان و دست اندرکاران هم از مدت ها پیش گفته بودند اگر وضعیت همه‌گیری کرونا همچنان پایدار باشد، از برگزاری راهپیمایی محروم خواهیم بود. این مطلب را هم رئیس جمهوری گفت، هم قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی و هم مسئولان وزارت بهداشت، درمان و اموزش پزشکی. 

 

نصرت‌الله لطفی قائم مقام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی طی مصاحبه ای اعلام کرد: امسال با توجه به محدودیت های ناشی از کرونا که نباید از حفظ سلامتی مردم غفلت کرد، این شورا مکاتبه ای با ستاد مقابله ملی با کرونا انجام داد و مصوب شد راهپیمایی خودرویی و موتوری داشته باشیم.

 

قرار است با توجه به ظرفیت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، رسانه ها و بخش هایی از وزارتخانه ها و سازمان ها که بخش فضای مجازی دارند، یک راهپیمایی مجازی برگزار کنیم؛ به گونه ای که هر ایرانی اعلام حضور وفاداری خود را به نظام اعلام کند.

 

تدارک این راهپیمایی در فضای مجازی تا جایی پیش رفته که مردم حتی می توانند قطعنامه و شعارها را انتخاب کنند و حضور خود را در سامانه ای به ثبت برسانند. سعید فلاح‌پور مشاور عالی ارتباطات شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در اینزمینه  گفت: علاوه بر این که مردم می توانند از طریق پایگاه اطلاع رسانی شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی در راهپیمایی مجازی ۲۲ بهمن شرکت کنند، این امکان در پایگاه اینترنتی سازمان فضای مجازی سراج به نام بهمن ۹۹ نیز فراهم آمده که با مشارکت شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان تهران صورت گرفته و کار ثبت نام از ۱۲ بهمن آغاز شده است. 

 

مردم می توانند در این دو پایگاه ثبت نام کرده و ضمن انتخاب پوستر، تراکت و شعار، در روز ۲۲ بهمن که قطعنامه اضافه می شود، بهترین بند قطعنامه را انتخاب کنند.

 

فلاح پور از حضور ۴۰ میلیونی مردم در راهپیمایی سال های گذشته خبر داد و گفت: این حرکت راهپیمایی مجازی، همگام با راهپیمایی خودرویی و موتوری است. یعنی اگر امکان حضور همه مردم به دلیل شیوع ویروس کرونا در راهپیمایی امسال همچون سال های گذشته در بیش از هزار و ۲۰۰ شهر و چهار هزار روستای کشور ، وجود ندارد، مردم همیشه در صحنه می توانند با این شیوه در راهپیمایی مجازی شرکت کنند و حتی دلدادگان انقلاب اسلامی در خارج از کشور  نیز میتوانند از این طریق در راهپیمایی مجازی حضور یابند.

 

وی تاکید کرد: فقط سه روز فرصت ثبت نام در این دو پایگاه اینترنتی باقی مانده است، می خواهیم جشن حقیقی پیروزی انقلاب را پس از نابودی ویروس کرونا و عقب نشینی دشمنان این نظام در میدان آزادی برگزار کنیم.

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد