خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8587
۱۳۹۹/۱۱/۲۵ - ۱۵:۲۱
رییس هیات ووشو استان؛

دومین دوره رقابت‌های ووشو نیروهای مسلح سیستان وبلوچستان برگزار شد

دومین دوره رقابت‌های ووشو نیروهای مسلح سیستان وبلوچستان برگزار شد
رییس هیات ووشو سیستان و بلوچستان گفت: دومین دوره رقابت‌های ووشو نیروهای مسلح استان یادواره شهیدان «جهانزاده و فرشادی»و گرامیداشت پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در زاهدان برگزار شد.

به گزارش اس.بی پرس، عباس شیبک بیان کرد: در این دوره از رقابت‌ها که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در محل زمین ساحلی دانشگاه آزاد اسلامی واحد زاهدان برگزار شد ۷۷ ورزشکار از ۱۰ تیم نیروهای مسلح شرکت داشتند.

 

وی ادامه داد: در پایان این دوره از رقابت‌های نیروهای مسلح تیم تیپ زرهی ۱۸۸ زرهی ارتش توانست عنوان قهرمانی را از آن خود کند.

 

رییس هیات ووشو سیستان و بلوچستان افزود: همچنین تیم‌های گارد ساحلی چابهار و مرزبانی استان عناوین دوم و سوم این دوره از رقابت‌های ووشو را از آن خود کردند.

 

وی خاطرنشان کرد: ووشو به عنوان یکی از رشته‌های ورزشی پرطرفدار توانسته با فعالیت در بیشتر شهرستان‌های سیستان‌وبلوچستان بیش از سه هزار ورزشکار را جذب کند که از این تعداد افزون‌بر یکهزار و ۱۵۰ نفر را بانوان تشکیل می‌دهند.

 

هم‌اینک افزون بر ۴۶ هزار ورزشکار سازمان یافته در قالب حدود ۵۰ هیات استانی و ۵۰۰ هیات شهرستانی درسیستان‌وبلوچستان مشغول فعالیت هستند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha