خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8648
۱۳۹۹/۱۱/۲۸ - ۰۸:۴۹
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان:

فعالیت در جبهه فرهنگی نیازمند هماهنگی و هم‌افزایی تمام بخش‌ها است

 فعالیت در جبهه فرهنگی نیازمند هماهنگی و هم‌افزایی تمام بخش‌ها است
نماینده ولی فقیه در سیستان و بلوچستان و امام جمعه زاهدان گفت: برای فعالیت در جبهه فرهنگی باید تمام بخش‌ها به صورت هماهنگ و منسجم عمل کنند تا کارها با هم‌افزایی و فرماندهی واحد به پیش برود.

به گزارش اس.بی پرس، آیت الله مصطفی محامی شامگاه دوشنبه در دیدار مسوولان نهاد رهبری در دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان ضمن ارائه تاریخچه‌ای از روند تشکیل قرارگاه فرهنگی در استان و با اشاره به تاکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب در خصوص شبیخون فرهنگی و آرایش جنگی دشمن در عرصه اقتصاد و فرهنگ اظهارداشت:تصمیم‌گیری و هم‌فکری در خصوص انجام فعالیت‌ها متناسب با اقتضائات استان، یکی دیگر از اقدامات مهم و مورد تاکید است.

 

وی شناسایی شبکه‌های فعال در عرصه‌های فرهنگی، هدایت، حمایت و مرتبط سازی آنها به یکدیگر با هدف شبکه سازی را یکی دیگر از اقدامات مهم برشمرد و افزود: با توجه به جایگاه و نوع مخاطبانی که در اختیار دارید کار شما سخت است و باید توجه داشت که میزان تاثیرگذاری و نقش‌آفرینی شما مسوولیت‌تان را بیشتر خواهد کرد.

 

امام جمعه زاهدان تصریح کرد: شناسایی درست مخاطبان، مشخص کردن اقتضائات کار، اولویت‌بندی، تجمیع امکانات و اعتبارات و در پایان انجام عملیات از محورهای مهم کار است.

 

آیت الله محامی تاکید کرد: در کارهای فرهنگی دو عنصر عقیده و اخلاق ما را به پیش خواهد برد که در کل کشور در این خصوص کمتر کار شده است.
رییس شورای فرهنگ عمومی سیستان و بلوچستان گفت: باید تلاش کنیم تا اساتید و دانشجویان آشنا و متعهد به مبانی انقلاب اسلامی تربیت کنیم.

 

نماینده ولی فقیه در سیستان‌ و بلوچستان، آموزش‌های عمومی و تخصصی را یکی دیگر از نکات مهم دانست و ادامه داد: استعدادهای برتر با هدف کادرسازی برای نظام، پیوند دادن آنها به یکدیگر، شبکه سازی و تبدیل استعداد بالقوه به بالفعل، شناسایی و در سطوح مختلف آموزش ببینند.

 

نماینده مقام معظم رهبری در امور اهل سنت سیستان و بلوچستان گفت: مخاطبان ما شیعه و اهل سنت هستند و باید از میان هر دوی اینها نیروهایی برای نظام تربیت کنید.

 

آیت‌الله محامی تدوین آیین‌نامه‌ای مشتمل بر سیاست‌ها، راهبردها و راهکارها در نسبت با اهل سنت در دانشگاه‌های سیستان و بلوچستان را خواستار شد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد