خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8744
۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۰۹:۵۷
فردا برگزار می‌شود؛

آغاز بررسی بودجه سال ۱۴۰۰ پایتخت در صحن شورای شهر تهران

آغاز بررسی بودجه سال ۱۴۰۰ پایتخت در صحن شورای شهر تهران
بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران فردا در دویست و هفتاد و چهارمین جلسه آغاز می‌شود

به گزارش اس.بی پرس، ، بررسی لایحه بودجه سال ۱۴۰۰ شهرداری تهران فردا یکشنبه سوم اسفند ماه در دویست و هفتاد و چهارمین جلسه آغاز می‌شود. در ابتدای این جلسه نطق پیش از دستور جلسه توسط محمد سالاری رئیس کمیسیون شهرسازی و معماری شورا قرائت می‌شود.

 

همچنین لایحه «ادغام دو معاونت برنامه‌ریزی، توسعه شهری و امور شورا و توسعه منابع انسانی» در ادامه جلسه مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

 

در ادامه لایحه شهردار تهران در خصوص «اساسنامه‌های ۱۹ سازمان وابسته به شهرداری تهران و آیین‌نامه‎ آئین‌نامه‌های مالی و معاملاتی و اداری و استخدامی سازمان‌های شهرداری تهران» و طرح «دستورالعمل حصار کارگاهی در پروژه‌های ساختمانی» مورد بررسی قرار خواهند گرفت.

 

همچنین لایحه دیگر شهردار تهران در خصوص «تعیین و اخذ خسارت و حمل بار اضافه وسایل نقلیه باری در شهر تهران» بررسی می‌شود.

 

در ادامه نیز لایحه شهردار تهران در خصوص «اصلاح ماده دوم مصوبه تأمین منابع مالی پایدار سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی و راهکارهای ارتقا کمی و کیفی تجهیزات و آموزش شهروندان شهر تهران» مورد بررسی قرار می‌گیرد.

از سوی دیگر بررسی صورتجلسه پنجاه و نهمین جلسه کمیسیون نامگذاری و تغییر نام اماکن و معابر عمومی شهر تهران و نیز تعدادی پرونده پلاک ثبتی باغات در دستور دویست و هفتاد و چهارمین جلسه شورا قرار دارد.

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha