خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8751
۱۳۹۹/۱۲/۰۲ - ۱۱:۰۶
روحانی در ستاد ملی کرونا:

تشکیل ستاد ملی کرونا نشأت‌ گرفته از تجربه دوران دفاع مقدس است

تشکیل ستاد ملی کرونا نشأت‌ گرفته از تجربه دوران دفاع مقدس است
رئیس‌جمهور با بیان اینکه ما تا امروز ۵۸ جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا را تشکیل دادیم، گفت: تشکیل چنین نهاد موقتی شاید از تجربه‌ای که در دوران دفاع مقدس داشتیم، نشأت گرفت.

به گزارش اس.بی پرس، حجت‌الاسلام حسن روحانی رئیس‌جمهور صبح امروز (شنبه) در جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد: من سال گذشته پس از اینکه معلوم شد کرونا وارد کشور شده، گفتم چه انتخابات باشد چه نباشد همه مردم باید از شیوع این بیماری مطلع باشند. از چهارشنبه قبل از انتخابات به مردم اعلام شد که ویروس کرونا وارد کشور شده است.

 

روحانی گفت: شبکه‌های ضدانقلاب دولت را متهم می‌کردند به اینکه به دلیل انتخابات واقعیت را به مردم نگفت اما این یک تهمت و دروغ صددرصد است. ما از همان لحظه‌ای که متوجه شدیم به مردم اعلام کردیم.

 

وی با بیان اینکه ما تا امروز ۵۸ جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا را تشکیل دادیم، گفت: تشکیل چنین نهاد موقتی شاید از تجربه‌ای که در دوران دفاع مقدس داشتیم، نشأت گرفت.

 

وی افزود: تشکیل چنین نهادی ولو اینکه این نهاد موقت دوران کرونا است شاید از تجربه‌ای باشد که ما از دوران دفاع مقدس داشتیم نشئت گرفته است مصوباتی که ما تاکنون گذراندیم برای دوران کرونا است ولی می‌توان این مصوبات را بعدها به شکل دائمی درآورد.

 

روحانی با بیان اینکه کاری که مدافعان سلامت انجام دادند یک کار بسیار عظیم و بزرگی بود و تلاش خستگی ناپذیر شبانه روزی و فداکارانه بود، گفت:‌ تمام دستگاه‌های تولیدی در این مدت به فعالیت خود ادامه دادند و هیچ یک از خدمات حتی یک روز تعطیل نشد و همانند مدافعان سلامت، تولیدکنندگان و تمامی کارگران ما نیز شبانه روز فعالیت کردند.

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha