خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8841
۱۳۹۹/۱۲/۰۹ - ۰۸:۵۹
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان؛

جابجایی کالا در سیستان و بلوچستان از مرز 4 میلیون و 438 هزار تن گذشت

جابجایی کالا در سیستان و بلوچستان از مرز 4 میلیون و 438 هزار تن گذشت
معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: چهار میلیون و 438 هزار و 576 تن کالا با 273 هزار و 105 سفر باری در 11 ماهه سال جاری توسط ناوگان باری در حوزه تحت پوشش این اداره کل حمل شد.

به گزارش اس.بی پرس، تیمور باقری با بیان اینکه 56 شرکت حمل ‌و نقل داخلی شمال استان کالاهای این مدت را جابجا کرده‌اند، اظهار داشت مصالح ساختمانی، مواد شیمیایی و محصولات کشاورزی عمده کالاهای حمل شده در این مدت را در استان تشکیل می دهند.

 

وی تاکید کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا هیچ محدودیتی برای ناوگان باری و جابجایی کالا به ویژه کالاهای اساسی در این استان اعمال نشده و نخواهد شد.

 

معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان حمل کالا و مایحتاج عمومی مردم را از اولویت اصلی این اداره کل ذکر کرد و گفت: در حال حاضر 9 هزار و 56 نفر راننده، 6 هزار و 539 دستگاه ناوگان باری، 2 انجمن صنفی کارفرمایی شرکت ها و 2 انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده ای داخلی کالای حوزه تحت پوشش این اداره کل فعالیت می نمایند.

باقری با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی رانندگان سخت‌کوش و فعالان حوزه حمل و نقل اظهارداشت: یکی از مشاغلی که خالصانه و متعهدانه در دوران بحران کرونا خطر را به جان خریده و شب و روز خود را در دل جاده‌ها می‌گذرانند، فعالان بخش حمل و نقل جاده‌ای و رانندگان حمل بار هستند که با طی مسافت‌های طولانی رسالت خود را  برای آسایش مردم به آخر رساندند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha