خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8866
۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۰:۳۶

موج سواری رسانه‌های بیگانه درباره حادثه مرز سراوان / امنیت، خط قرمز مردم و نظام

موج سواری رسانه‌های بیگانه درباره حادثه مرز سراوان / امنیت، خط قرمز مردم و نظام
این روزها معاندین و گروه‌های تروریستی با اقداماتشان در مرز سراوان و بخش کورین، فرصت را برای موج سواری رسانه‌های دشمنانِ قسم خورده ‌ی اسلام فراهم کرده است.

به گزارش اس.بی پرس، این روزها که معاندان و گروه‌های تروریستی با اقداماتشان در مرز سراوان و بخش کورین، فرصت را برای موج سواری رسانه‌های دشمنانِ قسم خورده‌ی اسلام فراهم کرده اند هوشیاری مردم و برخورد قاطعانه نیروهای امنیتی با اشرار و تروریست‌های دست نشانده‌ی استکبار دوباره برای این رسانه‌ها روسیاهی به بار خواهد آورد.

 

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای قدس نیروی زمینی سپاه در خصوص مشکلاتی که در پی حادثه مرز سراوان پیش آمده است، گفت:  مردم با ایمان سیستان و بلوچستان مردمانی هستند که در اوج حوادث و فتنه‌ها ی سال‌های گذشته، اهل صبر و بصیرت بوده‌اند و پرچم حقیقت را پیشانی راه خویش قرار داده‌اند.

 

سردار کرمی افزود: این روزها در پی حادثه مرز سراوان رسانه‌های معاند تلاش می‌کنند تا با فرافکنی، دروغ پردازی و جهت دهی مُغرضانه به اصل واقعیت، زمینه ساز ناامنی و آشوب شوند.

 

وی گفت: پیشرفت این استان در ابعاد فکری، علمی، رفاهی و معنوی مشروط به وجود امنیت پایدار است. اگر آحاد مردم استان به امنیت روانی و جسمی یکدیگر متعهد نباشند، هیچگاه پیشرفتی حاصل نخواهد شد.

 

امنیت پایدار در سایه مسئولیت پذیری ما مردم نسبت به رشد یکدیگر، انسجام اجتماعی، امید به آینده و مقابله با نفوذ دشمن و پایبندی به قانون است.

 


download

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha