خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8871
۱۳۹۹/۱۲/۱۰ - ۱۱:۱۸
فرمانده هنگ مرزی زابل در شمال سیستان و بلوچستان؛

افزون‌بر ۲۰۶ کیلوگرم موادمخدر در منطقه مرزی زابل کشف شد

افزون‌بر ۲۰۶ کیلوگرم موادمخدر در منطقه مرزی زابل کشف شد
فرمانده هنگ مرزی زابل در شمال سیستان و بلوچستان از کشف افزون‌بر ۲۰۶ کیلوگرم موادمخدر با استفاده از تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی در مرزهای شمالی این استان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ علیرضا سنچولی بیان کرد: در راستای تشدید مبارزه با سوداگران مرگ، مرزداران با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و به کارگیری تجهیزات الکترونیکی و اپتیکی، از قصد قاچاقچیان موادمخدر برای انتقال محموله خود در حوزه‌ استحفاظی گروهان مرزی قرقری به داخل کشور مطلع و بلافاصله با آمادگی و تجهیزات کامل، به تشدید پوشش نوار مرزی پرداختند.

 

وی افزود: مرزداران این فرماندهی با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان به اجرای هدفمند کمین پرداخته و با کنترل و پایش منطقه، قاچاقچیان را مشاهده و بلافاصله فرمان ایست را صادر کردند که قاچاقچیان بدون توجه به دستور ماموران، سعی در متواری شدن از محل داشتند.

 

فرمانده هنگ مرزی زابل ادامه داد: مرزداران با رعایت قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی هدفمند به سمت قاچاقچیان کردند که با توجه به حجم آتش و اتخاذ موضع و تاکتیک عملیاتی مناسب ماموران، سوداگران مرگ عرصه را بر خود تنگ دیده و در رسیدن به اهداف شوم خود ناکام ماندند.

 

وی بیان کرد: قاچاقچیان که قصد داشتند محموله خود را به صورت کولبری وارد کشور کنند، با رها کردن محموله از محل متواری و مرزداران موفق شدند در این عملیات ۲۰۶ کیلوگرم تریاک را کشف کنند.

 

سرهنگ سنچولی خاطرنشان کرد: مرزداران هنگ مرزی زابل برابر وظایف ذاتی خود با هرگونه تجاوز و قاچاق مواد افیونی که بلای خانمان سوز جوانان کشور است، برخورد خواهند کرد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha