خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8889
۱۳۹۹/۱۲/۱۱ - ۱۲:۵۵
عضو کمیسیون امنیت ملی خبر داد؛

هیاتی از کمیسیون امنیت ملی هفته جاری به سراوان سفر می‌کند

هیاتی از کمیسیون امنیت ملی هفته جاری به سراوان سفر می‌کند
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی از سفر هیاتی از کمیسیون در هفته جاری برای بررسی اتفاقات اخیر به سراوان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، حسن همتی به سفر هیاتی از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس برای بررسی حادثه سراوان اشاره کرد و گفت: هیاتی از کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس در هفته جاری به شهر سراوان سفر خواهد کرد تا جزییات حادثه اخیر در این شهر را مورد بررسی قرار دهد.

 

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: در این سفر همه اتفاقات اخیر در شهر سروان را مورد بررسی قرار خواهیم داد. با مقامات استانی، محلی و هر شخص دیگری که لازم باشد، در خصوص بررسی زوایای این حادثه به گفت ‌وگو خواهیم پرداخت.

 

همتی بیان کرد: پس از سفر به سراوان و بررسی اتفاقات اخیر، گزارشی در این رابطه به کمیسیون امنیت ملی و رییس مجلس قرار داده می‌شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha
امراله مهماندوست
[1399/12/13 - 07:46]
یکی از راه های کمک به مردم استان سیستان و بلوچستان در کشور ایران احداث آبراهه از دریای عمان به دریاچه خزر است که با نصب آب شیرین کن های مناسب در طول مسیر آبراهه از جنوب کشور ایران تا شمال کشور ایران اشتغال به کار کشاورزی و صنعتی و حمل و نقل مسافر و بار دریایی و ... در قسمتی از خاک کشور ایران که مردم خیلی فقیری هم دارد رونق خواهد گرفت. شرایط اقتصادی در همه جای کشور ایران خراب است و فقط مشکل استان های مرزی کشور ایران نیست فقط بهانه ای برای تحریک به شورش قوم های بلوچ و کرد و لر و عرب و ... در استان های مرزی کشور ایران توسط استکبار جهانی شده است. سوخت بر واقعی که توسط گروه تروریستی برای تحریک مردم استان سیستان و بلوچستان به شورش کشته شده است.