خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8907
۱۳۹۹/۱۲/۱۲ - ۱۳:۴۰
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی استان؛

هزینه 447 میلیارد ریال برای شهرک سازی در نواحی صنعتی سیستان و بلوچستان

هزینه 447 میلیارد ریال برای شهرک سازی در نواحی صنعتی سیستان و بلوچستان
مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان گفت: در سال جاری مبلغ 447 میلیارد ریال برای شهرک سازی در سیستان و بلوچستان هزینه شده است که از محل اعتبارات داخلی، استانی و ملی تامین شده است.

به گزارش اس.بی پرس، علیرضا راشکی اظهار کرد: در سال جاری مبلغ 447 میلیارد ریال برای شهرک سازی در سیستان و بلوچستان هزینه شده است.

 

مدیر عامل شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان گفت:  این در حالی است که این مبلغ در سال 98 به میزان 239میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و داخلی بود و در سال جاری شاهد حدود 2 برابر شدن این مبلغ هستیم.

 

وی گفت: در سال جاری مبلغ 447 میلیارد ریال برای شهرک سازی در سیستان و بلوچستان هزینه شده است که از محل اعتبارات داخلی، استانی و ملی تامین شده است، این در حالی است که این مبلغ در سال 98 به میزان 239میلیارد ریال از محل اعتبارات استانی و داخلی  بود و در سال جاری شاهد حدود 2 برابر شدن این مبلغ هستیم.

 

راشکی بیان داشت:در این راستا تعداد 70 فقره قرارداد اجرایی با شرکت های پیمانکاری به صورت مناقصه عمومی و مابقی به صورت استعلام قیمت عمومی در سامانه تدارکات دولت انجام شده است.

 

وی افزود: مهمترین پروژه های شهرک سازی انجام شده  شامل آسفالت شهرک های زاهدان  کارگاهی کامبوزیا رامشار نصرت آباد  کنارک و چابهار ،ساخت مجتمع های کارگاهی در شهرک کارگاهی زاهدان ، زیرسازی و عملیات خاکی شهرکهای کنارک چابهار زاهدان ، پل شهرک زاهدان تامین گاز شهرک صنعتی کارگاهی و کامبوزیا  و ایجاد شبکه گاز رامشار و بنجار و خاشو تامین اعتبار و شروع عملیات راه دسترسی جدید شهرک صنعتی کامبوزیا زاهدان بود.

 

رییس هیات مدیره شرکت شهرکهای صنعتی سیستان و بلوچستان افزود: تامین آب و حفر و تجهیز چاه ناحیه صنعتی نصرت آباد،اخذ مجوز حفر چاه جدید شهرک صنعتی زاهدان با تخصیص 12 لیتر برثانیه ، ساخت نیروگاههای خورشیدی شهرکهای زاهدان و کنارک، شبکه های برق و روشنایی در شهرک های زاهدان چابهار کنارک  ایرانشهر زابلی،تفاهم نامه تامین فیبر نوری ناحیه صنعتی زابلی با شرکت مخابرات استان، بهره برداری و تامین تجهیزات مدول دوم تصفیه خانه فاضلاب شهرک صنعتی کنارک از دیگر اقدامات انجام شده در سطح شهرکها و نواحی صنعتی سیستان و بلوچستان محسوب می شود.

 

راشکی یاد آورشد:  انشعابات فاضلاب شهرکهای صنعتی زاهدان و ایرانشهر،جدولگذاری و محوطه سازی شهرکهای زاهدان کارگاهی کامبوزیا نیکشهر و نصرت آباد، تکمیل و تجهیز ساختمان و آزمایشگاه خوشه  کسب و کار شیلات شهرک صنعتی کنارک و تکمیل و تعمیرات ساخمان کسب و کار شهرک صنعتی زاهدان نیز در کنار سایر اقدامات انجام شد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha