خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8966
۱۳۹۹/۱۲/۱۷ - ۱۱:۰۰
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان؛

۶۸ هزار حواله لاستیک خودروی سنگین در سیستان و بلوچستان توزیع شد

۶۸ هزار حواله لاستیک خودروی سنگین در سیستان و بلوچستان توزیع شد
مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از توزیع ۶۸ هزار و ۶۵۹ حواله لاستیک از مردادماه سال ۹۷ تا بهمن امسال با نرخ مصوب بین مالکان ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری این استان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، ایوب کرد با بیان اینکه این تعداد لاستیک‌ها بین مالکانی توزیع شده که ناوگان آنان فعالیت حمل و نقل دارند و کارت هوشمند آنان فعال است، افزود: از ابتدای شروع طرح تاکنون تعداد ۷۴ هزار و ۳۳۳ حلقه لاستیک از سوی سازمان صمت تخصیص یافته گه منجر به صدور ۶۸ هزار و۶۵۹ حواله از سوی ادارات و نمایندگی های این اداره کل و صنوف بخش حمل و نقل عمومی جاده ای استان شده است.

 

وی با بیان اینکه هیچ مشکلی در توزیع لاستیک وجود ندارد، اظهارداشت: توزیع این لاستیک‌ها با هدف عرضه بدون واسطه و جلوگیری از ایجاد بازار کاذب با هماهنگی سازمان صنعت، معدن و تجارت در حال انجام است.

 

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان از تامین لاستیک موردنیاز ناوگان حمل و نقل برون شهری از محل لاستیک های تامین شده با ارز نیمایی خبر داد و افزود: رانندگان و مالکان ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری بار و مسافر استان می توانند با مراجعه به سامانه کالا به آدرس اینترنتی www.kala.ntsw.ir نسبت به تامین لاستیک مورد نیاز خود اقدام کنند.

 

وی خاطر نشان کرد: رانندگان حمل و نقل جاده ای استان می توانند هرگونه انتقاد، نظر و پیشنهاد خود را از طریق سامانه تلفنی، پیامکی و اینترنتی ۱۴۱ به این اداره کل انعکاس دهند تا در کمترین زمان مورد رسیدگی قرار گیرد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha