خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 8991
۱۳۹۹/۱۲/۱۸ - ۱۴:۲۱
رئیس پارک علم وفناوری سیستان وبلوچستان خبر داد؛

برگزاری رویدار شتاب از ایده تا کسب و کار با همکاری دانشگاه زابل

برگزاری رویدار شتاب از ایده تا کسب و کار با همکاری دانشگاه زابل
رئیس پارک علم وفناوری سیستان وبلوچستان از برگزاری رویدار شتاب از ایده تا کسب و کار با همکاری دانشگاه زابل در این شهرستان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، محمد نبی شهیکی بیان کرد: بیست و هفتمین رویداد حضوری شتاب استان سیستان وبلوچستان همراه با اعطای جوایز نقدی به سه ایده برتربا همکاری دانشگاه زابل در این شهرستان برگزار می شود که در پایان نیز به ایده های برگزیده توسط هیات داوران، مجوزهای ثبت هسته فناور و استقرار در محل پارک صادر می شود.

 

وی افزود: این رویداد علمی فرصت مناسبی برای افرادی است که دارای ایده های برتر و خلاقانه در حوزه کسب و کار هستند که ضمن معرفی و ارائه ایده های خود از حمایت های لازم نیز برخوردار شده و در کنار آن نیز مهارت های پایه کسب و کار را فرابگیرند.

 

به گفته شهیکی؛ این رویداد در محورهای صنایع خلاق، تولید محتوا، ایده‌های نوین تولید کشاورزی و دامداری و گیاهی،  ایده‌های مرتبط با گیاهان دارویی و انرژی های تجدید پذیر، فناوری آب و خاک و فناوری اطلاعات و رشته ها و گرایش های وابسته به آن برگزار می شود.

 

رئیس پارک علم و فناوری سیستان وبلوچستان تصریح کرد: این رویداد فردا در استان برگزار می شود برگزیدگان نیز می توانند از مزایای طرح های حمایتی بهره مند شوند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد