خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9007
۱۳۹۹/۱۲/۱۹ - ۱۴:۳۸
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی خبر داد؛

پیگیری مشکلات کارگران ناجی پوشش زاهدان

پیگیری مشکلات کارگران ناجی پوشش زاهدان
نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: اخیرا بنیاد تعاون ناجا پیگیر ادغام شرکت ناجی پوشش با شرکت مشابه در کرمان بوده که به دنبال گلایه کارگران مخالفت خود را با این اقدام اعلام کردیم.

به گزارش اس.بی پرس، فداحسین مالکی بیان کرد: شرکت ناجی پوشش با توجه به اینکه سالهای متمادی در استان فعالیت داشته و در نوع خودش منحصر به فرد است و ظرفیت بالای اشتغال دارد.

 

نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی افزود: متاسفانه اخیرا بنیاد تعاون ناجا به دنبال ادغام شرکت ناجی پوشش با شرکت مشابه در کرمان بوده که به دنبال گلایه کارگران مخالفت خود را با این اقدام اعلام کردیم.

 

وی ادامه داد: تماس تلفنی با سردار درویش مدیرعامل بنیاد تعاون ناجا در این خصوص تاکید شد که این شرکت حتما باید در سیستان و بلوچستان بماند و حتی با توجه به ظرفیت های خوبی که این شرکت دارد نیروی کاری آن ارتقا یافته و حتی شرایط صادرات محصولات آن به کشورهای همسایه فراهم شود.

 

مالکی گفت: مقرر شد که هیئتی جهت بررسی موضوع به زاهدان اعزام و طی صحبت های انجام شده با استاندار سیستان و بلوچستان از انتقال این شرکت جلوگیری شود.

 

وی افزود: در همین خصوص نامه ای خطاب به فرمانده ستاد کل نیروهای مسلح تنظیم و ارسال شده که انشاالله نتایج آن در اینده نزدیک به سمع و نظر مردم فهیم استان خواهد رسید.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha