خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9098
۱۳۹۹/۱۲/۲۵ - ۰۹:۱۳
استاندار استان؛

رکورد ساخت روزانه ۳ کلاس در سیستان و بلوچستان/مشارکت ۱۰ برابری خیرین در ساخت مدرسه

رکورد ساخت روزانه ۳ کلاس در سیستان و بلوچستان/مشارکت ۱۰ برابری خیرین در ساخت مدرسه
استاندار سیستان و بلوچستان گفت: ۱۰ درصد مدارس کشور در سیستان و بلوچستان ساخته می‌شود و رکورد ساخت روزانه ۳ کلاس درس در این استان در نوع خود کم نظیر است.

به گزارش اس.بی پرس، احمدعلی موهبتی در آیین کلنگ‌زنی ۲۰۰ مدرسه مشارکتی در زاهدان ضمن قدردانی از اقدامات سپاه پاسداران به ویژه قرارگاه قدس جنوب شرق کشور در ساخت مدرسه اظهار کرد: توجه به زیرساخت‌های پایدار، عمران و آبادانی و ارتقاء شاخص‌های مختلف اجتماعی را به دنبال دارد.

 

او افزود: ۱۰ درصد مدارس کشور در سیستان و بلوچستان ساخته می‌شود و رکورد ساخت روزانه ۳ کلاس درس در این استان در نوع خود کم نظیر است.

 

موهبتی بیان کرد: از آنجایی که این استان در آستانه یک تحول بزرگ و عظیم قرار دارد شرایط مهاجر پذیری روز به روز در حال افزایش و رشد است و این موضوع کار در حوزه آموزش و پرورش را سنگین و سخت نموده است.

 

استاندار سیستان و بلوچستان ادامه داد: خیرین از سال ۹۲ به بعد ۱۰ برابر مشارکت در ساخت و ساز داشته اند و با تلاش جهادگونه این عزیزان در حداقل زمان، پروژه‌ها تحویل می‌شود.

 

او  گفت: علاوه بر نهضت مدرسه سازی در حوزه خیرین، در حوزه دولت نیز از سال ۹۶ تا ۹۹ رشد اعتبارات ۱۱ برابر شده است.

 

موهبتی تصریح کرد: وزیر آموزش و پرورش به همه جوانب کار در این دستگاه توجه کرده و تلاش مضاعف و سنگینی در همه عرصه‌ها و حوزه‌ها در این نهاد فرهنگی در جریان است.

 

استاندار سیستان و بلوچستان ابراز امیدواری کرد: نهضت بزرگ مدرسه سازی و فرآیند‌های دیگر در آموزش و پرورش تغییرات عمده و عمیقی را در توسعه جامعه به دنبال خواهد داشت و زمینه رشد و تعالی همه جانبه آحاد جامعه را فراهم خواهد کرد.

 

 

انتهای پیام/

منبع : yjc.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد