خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9226
۱۴۰۰/۰۱/۰۳ - ۱۳:۳۳
رئیس پلیس راه شمال سیستان و بلوچستان خبر داد؛

جریمه یک میلیون تومان در انتظار رانندگانی مسافر به شهر‌های قرمز

جریمه یک میلیون تومان در انتظار رانندگانی مسافر به شهر‌های قرمز
یک میلیون تومان جریمه در انتظار رانندگانی که به شهر‌های قرمز سفر می‌کنند.

به گزارش اس.بی پرس، رئیس پلیس راه شمال استان گفت: در نوروز امسال نیز سفرهای بین شهری و بین استانی با محدودیت هایی همراه است و خودروهایی که به شهرهای قرمز سفر کنند یک میلیون تومان جریمه می شوند.

 

سرهنگ "کشواد بهروزی زاده" افزود: در طرح نوروزی امسال نیز طبق اعلام ستاد مقابله با کرونا یکسری محدودیتهای منطقه ای در حال اجرا است و هر گونه تغییر این محدودیتها که بر اساس رنگ بندی شهرها تعیین شده متعاقبا اطلاع رسانی می شوند.

 

رئیس پلیس راه استان ادامه داد: نیروی انتظامی و ماموران پلیس راه براساس وظیفه ذاتی و نوع ماموریتشان در ایام نوروز و دیگر ایام سال در محورهای مواصلاتی حضور دارد و امنیت خودروهای شخصی و ناوگان حمل و نقل عمومی که مسافر و مایحتاج عمومی مردم را حمل می کنند تامین می کنند.

 

این مقام انتظامی گفت: اعمال قانون خودروهای متخلف نیز توسط ماموران پلیس که در ورودی های شهرها و محورهای مواصلاتی استان مستقر شده اند و دوربین ها و سامانه های ثبت تخلفات انجام می شود.

 

وی تصریح کرد: در نوروز امسال وضعیت محدودیت های تردد به شهرها براساس رنگ بندی شهرها از نظر شیوع ویروس کرونا اعلام می شود.

 

سرهنگ بهروزی زاده خاطرنشان کرد: در نوروز امسال خودروهایی که به شهرهای وضعیت قرمز کشور سفر کنند یک میلیون تومان و خودروهایی که به شهرهای وضعیت نارنجی سفر کنند500هزار تومان توسط سامانه های ثبت تخلفات و ماموران پلیس جریمه می شوند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : iribnews.ir

نظرات شما

capcha