خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9294
۱۴۰۰/۰۱/۰۸ - ۱۱:۴۱
فرمانده سپاه ناحیه اراک؛

خیران ‌اراکی ۶ میلیارد تومان به مردم سیستان و بلوچستان کمک کردند

خیران ‌اراکی ۶ میلیارد تومان به مردم سیستان و بلوچستان کمک کردند
فرمانده سپاه ناحیه اراک گفت: خیران استان مرکزی در پنج مرحله افزون‌بر ۶ میلیارد تومان به مردم سیستان و بلوچستان کمک کردند.

به گزارش اس.بی پرس، سرهنگ پاسدار محمد مهجوری در حاشیه سفر تحویل محموله کمک‌های مردمی به مردم سیستان و بلوچستان اظهارداشت: یکی از دستاوردهای مهم انقلاب اسلامی طنین انداز کردن فرهنگ جهادی در جامعه بود که از دفاع مقدس شروع شده و امروز خوشبختانه جوانان با این فرهنگ آمیخته شده‌اند.

 

وی ادامه داد: گروه‌های جهادی با مولفه‌های ایمان به خدا، مجاهدت، بکارگیری همت و بصیرت بدنبال عملیاتی کردن بیانات رهبر معظم انقلاب هستند و بیانات ایشان را همچون چراغی پرفروغ همواره در مسیر می‌بینند.

 

فرمانده سپاه ناحیه اراک‌گفت: در ایام نوروز امسال پنجمین مرحله از ارسال کمک‌های مردمی و خیرین استان مرکزی و شهر اراک به مناطق سیستان و بلوچستان انجام شد که در این مرحله بیش‌از ۶۰ میلیون تومان کمک به این مناطق هدایت شد.

 

وی ادامه داد: سه گروه جهادی شهدای اراک، شهید آهنگرانی و شهید لاجوردی به طور ثابت در طول سال و ۲ گروه جهادی در ایام نوروز سال ۱۴۰۰ در مناطق محروم سیستان و بلوچستان به ولی نعمتان انقلاب خدمت رسانی می‌کنند.

 

سرهنگ مهجوری گفت: عمده فعالیت‌های گروه‌های جهادی در قالب خدمات فرهنگی؛ جشن‌ها و برگزاری مراسمات مناسبتی، پزشکی؛ خدمات دندانپزشکی و ویزیت رایگان، عمرانی؛ ساخت و سازها، تعمیرات و محرومیت زدایی شامل تهیه و توزیع بسته‌های کمک مومنانه و سایر خدمات است.

 

وی افزود: در اعزام چندین مرحله از گروه‌های جهادی و کمک‌های مردم و خیران شناسایی خوبی از نیازمندی‌ها و خلاها در این مناطق انجام شده که امروز مهمترین نیازمندی و خلا این مناطق خدمات پزشکی و درمانی است.

 

فرمانده سپاه ناحیه اراک‌گفت: از تمامی پزشکان، پرستاران و همه مدافعان عرصه سلامت درخواست می‌کنیم که در صورت امکان در قالب گروه‌های جهادی شهید رهنمون در این مناطق حضور پیدا کنند تا بتوانیم به مردم این مناطق خدمات بهتری ارائه کنیم.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

امیرعبداللهیان در توییتر مطرح کرد؛

ایران همواره به احترام پاسخ متقابل می‌دهد

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل