خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9315
۱۴۰۰/۰۱/۰۹ - ۱۱:۳۹
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی؛

نفوذ سربازان گمنام امام زمان (عج) به مرزهای ایران خلاصه نمی شود

نفوذ سربازان گمنام امام زمان (عج) به مرزهای ایران خلاصه نمی شود
نماینده مردم خاش در مجلس شورای اسلامی گفت: نفوذ و دستاوردهای سربازان گمنام امام زمان (عج) به مرزهای جغرافیایی ایران خلاصه نمی‌شود.

به گزارش اس.بی پرس، اسماعیل حسین زهی ضمن تبریک هفته گرامیداشت سربازان گمنام امام زمان (عج)، اظهار داشت: دستاوردهای سربازان گمنام امام زمان (عج) به مرزهای جغرافیایی ایران خلاصه نمی‌شود و تأثیر حضور آنها در کشورهای دیگر هم قابل مشاهده است.

 

وی با اشاره به هراس دشمنان از اقتدار جمهوری اسلامی، افزود: سربازان متخصص امام زمان (عج) در عصر حاضر به کابوسی برای اسرائیلی‌ها و آمریکایی‌ها تبدیل شده‌اند و بر کاخ سفید و کابینه اسرائیل نیز تسلط دارند.

 

نماینده مردم خاش، میر جاوه، بخش‌های نصرت آباد و کورین در مجلس شورای اسلامی با اشاره به تحریم‌های ظالمانه دشمنان تصریح کرد: بخشی از این تحریم‌ها توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) خنثی شده است.

 

وی گفت: فراهم کردن بسترهای سرمایه گذاری از طریق ایجاد امنیت، جلوگیری از نا امنی و کشف توطئه‌های دشمنان از جمله اقدامات سربازان گمنام امام زمان (عج) در استان سیستان و بلوچستان است.

 

عضو مجمع نمایندگان استان سیستان و بلوچستان اظهار کرد: سربازان گمنام امام زمان (عج) با رویکرد حقیقت گویی تعامل خوبی با مردم استان دارند و همواره به دنبال احقاق منافع مردم بوده‌اند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha