خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9336
۱۴۰۰/۰۱/۱۱ - ۱۰:۲۸
نماینده مردم سراوان؛

سیستان و بلوچستان نماد وحدت و امنیت در کشور است

سیستان و بلوچستان نماد وحدت و امنیت در کشور است
نماینده مردم سراوان، سیب، سوران، مهرستان و گلشن گفت: استان پهناور سیستان و بلوچستان نماد وحدت و امنیت در کشور است و این مهم توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) محقق شده است.

به گزارش اس.بی پرس، ملک فاضلی ضمن تبریک هفته سربازان گمنام امام زمان (عج) اظهار داشت: استان پهناور سیستان و بلوچستان محل سکونت اقوام و مذاهب مختلفی است که به مرور زمان با وحدت خودید واحدی را تشکیل داده‌اند.

 

نماینده مردم سراوان، سیب، سوران، مهرستان و گلشن در مجلس شورای اسلامی افزود: وحدت و همدلی اقوام مختلف در استان سیستان و بلوچستان را مرهون تلاش‌های نامحسوس سربازان گمنام امام زمان (عج) هستیم.

 

وی با اشاره به اینکه، امنیت ابعاد مختلفی دارد و در همه بخش‌ها اثر گذار است، تصریح کرد: امنیت نیازی بنیادین و پایدار است که برآورده شدن سایر نیازهای جمعی نیز به وجود آن بستگی دارد.

 

فاضلی با اشاره به اینکه امنیت زیر بنای توسعه سیستان و بلوچستان است، گفت: تولید و سرمایه گذاری در هر منطقه‌ای وابسته به امنیت است و امنیت پایدار زمینه را برای توانمندی اقشار مختلف از طریق آموزش فراهم می‌کند.

 

نماینده مردم سراوان، سیب، سوران، مهرستان و گلشن در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: بر خلاف تصوری که از سیستان و بلوچستان در اذهان شکل گرفته است اما میانگین آمار جرایم در این استان نسبت به میانگین کشور بسیار پایین‌تر است.

 

 

انتهای پیام/

منبع : mehrnews.com

نظرات شما

capcha