خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9364
۱۴۰۰/۰۱/۱۴ - ۰۹:۴۷
رئیس پلیس امنیت اقتصادی سیستان و بلوچستان خبر داد؛

کشف بیش از یک تن مرغ احتکار شده در زاهدان

کشف بیش از یک تن مرغ احتکار شده در زاهدان
رئیس پلیس امنیت اقتصادی سیستان و بلوچستان از کشف یک تن و 50 کیلو گرم مرغ احتکاری در انباری غیرمجاز، در یکی از خیابان های شهر زاهدان خبر داد.

به گزارش اس.بی پرس، حسین علیزاده مقدم بیان کرد: در پی کسب خبری مبنی بر احتکار مرغ در انباری به صورت غیر مجاز در یکی از مناطق و خیابان های شهر زاهدان، رسیدگی به موضوع در دستور کار ماموران پلیس امنیت عمومی استان قرار گرفت.

 

وی افزود: با انجام اقدامات اطلاعاتی و نامحسوس،  انبار مذکور شناسایی و تردد مسئول آن تحت مراقبت های ویژه پلیسی قرار گرفت.

 

رئیس پلیس امنیت اقتصادی سیستان و بلوچستان گفت: با حضور نمانیدگان اداره صمت و پس از کسب هماهنگی قضائی با اداره تعزیرات حکومتی در بازرسی از محل مقدار یک تن و 50 کیلوگرم مرغ که اخیرا مسئول آن از یکی از استان های کشور خریداری و به صورت غیر مجاز آن را در محل انبار احتکار نموده است ، کشف شد.

 

این مقام انتظامی با اشاره به ارزش 300 میلیون ریالی اقلام احتکار شده کشف شده ،گفت: در این راستا  یک نفر متخلف شناسایی و پس از تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به اداره تعزیرات حکومتی استان معرفی شد.

 

وی با تاکید بر اینکه تمام تلاش دست اندرکاران تنظیم بازار، کنترل قیمت مرغ می باشد و در صورت توزیع خارج از شبکه در تنظیم قیمت ها اخلال و بی نظمی ایجاد خواهد شد، افزود: هر نوع خرید و فروش، دپو و توزیع خارج از شبکه توزیع، غیر قانونی می باشد.


 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha