خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9403
۱۴۰۰/۰۱/۱۶ - ۲۳:۱۶
آخرین وضعیت ثبت نام کاندیداهای شورای اسلامی شهر زهک

شورای شهر زهک دوباره به میدان آمدند!

شورای شهر زهک دوباره به میدان آمدند!
متاسفانه باخبر شدیم که در بین کاندیداهای جدید شهر زهک نام دو نفر از اعضای شورای فعلی شهر زهک به چشم می‌خورد؛ باتوجه به عملکرد ضعیف شورای اسلامی فعلی شهر زهک این سوال مطرح می شود که این بزرگوران بر چه اساسی حضور دوباره خود را به این میدان اعلام کردند؟! 

به گزارش اس بی پرس، مهندس سرابندی معاون سیاسی اجتماعی فرمانداری شهرستان زهک صبح روز چهارشنبه ۱۱ فروردین ماه ۱۴۰۰ در خصوص آخرین وضعیت ثبت نام کاندیداهای شورای اسلامی شهر زهک درسال ١٤٠٠ گفت: در شهر زهک ۲۷ نفر داوطلب جهت کاندیدا شدن برای انتخابات شورای اسلامی شهر ثبت نام کردند که از این تعداد یک نفر خانم است.
 

سرابندی افزود: در شهر جزینک هم ۱۲ نفر داوطلب ثبت‌نام کردند که سه نفر از این تعداد بانوان هستند 

 

 مهندس سرابندی ادامه داد : متاسفانه مشارکت بانوان در این عرصه در شهر زهک قابل قبول نیست اما حضور و مشارکت بانوان در شهر جزینک وضعیت بهتری دارد.

 

  به گزارش خبرنگار اس بی پرس متاسفانه باخبر شدیم که در بین کاندیداهای جدید شهر زهک نام دو نفر از اعضای شورای فعلی شهر زهک به چشم می‌خورد. 

 

باتوجه به عملکرد ضعیف شورای اسلامی فعلی شهر زهک این سوال مطرح می شود که این بزرگوران بر چه اساسی حضور دوباره خود را به این میدان اعلام کردند؟! 

 

شورای اسلامی شهر فعلی زهک عملکرد قابل قبول و پرونده موفقی دربین مردم شهر نداشته پس ورود مجدد به عرصه انتخابات برای آنها نباید ضرورت داشته باشد لذا میدان را برای ورود نیروهای جوان و خوش فکر انقلابی و مقتدر وکار بلد باز کنند. 

 

امیدواریم هیئت های نظارت و اجرایی شهرستان در جهت مقابله با سوء مدیریت های صورت گرفته در سنوات گذشته شورای اسلامی شهر زهک و ایجاد زمینه برای شایسته گزینی عزم جدی داشته باشند.

 

زهرا ابراهیمی کوهی 

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha