خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9416
۱۴۰۰/۰۱/۱۷ - ۱۴:۱۷
رئیس پلیس فتا سیستان و بلوچستان؛

عامل انتشار کلیپ جعلی «سرقت مردم از یک مرغداری در نیکشهر» دستگیر شد

عامل انتشار کلیپ جعلی «سرقت مردم از یک مرغداری در نیکشهر» دستگیر شد
رئیس پلیس فتا سیستان و بلوچستان از شناسایی و دستگیری عامل انتشار کلیپ جعلی و غیر واقعی حمله شهروندان به یک مرغداری در فضای مجازی خبر داد و گفت: متهم توسط پلیس فتا شهرستان نیکشهر دستگیر شد.

به گزارش اس.بی پرس، حسن کیخا با اشاره به انتشار کلیپی در فضای مجازی مبنی بر اینکه در پی افزایش قیمت مرغ و کمبود آن تعدادی از شهروندان در شهرستان نیکشهر به یک مرغداری هجوم برده، اظهار داشت: با اقدامات فنی صورت گرفته و هماهنگی قضائی با دادستان شهرستان نیکشهر موضوع شناسایی و دستگیری عامل انتشار کلیپ در دستور کار پلیس فتا قرار گرفته که فرد مورد نظر یوم جاری دستگیر و به اتهام تشویش اذهان عمومی به مرجع قضایی معرفی شد.

 

رئیس پلیس فتا استان سیستان و بلوچستان افزود: یکی از اولویت‌های پلیس، ارتقاء امنیت روانی جامعه است، بنابراین افرادی که به هر ترتیب بخواهند این امنیت را به مخاطره بیندازند، قطعاً با برخورد جدی پلیس مواجه خواهند شد و تحت پیگرد قانونی قرار خواهند گرفت.

 

وی به اظهارات صاحب مرغداری در کلیپ منتشر شده در فضای مجازی اشاره کرد و گفت: ماجرای شلوغی اصلاً ارتباطی به سرقت مرغ نداشته و افراد با پرداخت وجه به خریداری مرغ از محل ذکر شده اقدام کرده‌اند.

 

 

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

نظرات شما

capcha