خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9436
۱۴۰۰/۰۱/۱۸ - ۱۱:۳۳
فرماندار خبر داد؛

مدارس روستایی کنارک به صورت مجازی فعال هستند/تعطیلی سه‌شنبه بازار کنارک

مدارس روستایی کنارک به صورت مجازی فعال هستند/تعطیلی سه‌شنبه بازار کنارک
فرماندار گفت: به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا مدارس روستایی به خصوص روستاهای انگور آباد، تران، بیر رسول بخش و شهر زرآباد به صورت مجازی فعالیت می‌کنند.

به گزارش اس.بی پرس، دومین جلسه ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا ویروس در شهرستان کنارک با حضور مسؤولان در سالن اجتماعات فرمانداری با محوریت موج چهارم بیماری کرونا و تداوم اجرای طرح شهید حاج قاسم سلیمانی برگزار شد.

 

فرماندار کنارک در این جلسه اظهار کرد: شرایط بسیار نگران کننده است و عدم مراجعه افراد مشکوک و دارای علائم، کاهش میزان رعایت پروتکلها، دلیل اصلی این وضعیت است.

 

حمید الدین یوسفی افزود: به منظور پیشگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا مدارس روستایی بخصوص روستاهای انگور آباد، تران، بیر رسول بخش و شهر زرآباد بصورت مجازی برگزار شوند.

 

وی ادامه داد: مشارکت و همکاری فعال دهیاران در توجیه مردم برای استفاده از ماسک صورت گرفته و به منظور جلوگیری از تجمعات از امروز تا اطلاع ثانوی سه‌شنبه بازار تعطیل است.

 

در این جلسه مصوب شد: با توجه به آموزش های مکرر ارائه شده و اطلاع رسانی عمومی اصنافی که نسبت به استفاده از ماسک و رعایت پروتکل ها سهل انگاری کنند بدون اخطاریه پلمپ خواهند شد.

 

اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی نسبت به تولید محتوا با موضوع پیشگیری از بیماری کرونا در فضای مجازی اقدام کند.

 

شهرداری و همه ادارات نسبت به تهیه و نصب بنرهای آموزشی در سطح ادارات و شهر اقدام کنند، از برگزاری هر گونه مراسم عروسی، عزاداری و ... همچنین مسابقات فوتبال و فوتسال و جام رمضان جلوگیری به عمل خواهد آمد.

 

بازدید مشترک و مستمر از ادارات بصورت مشترک به همراه نماینده فرمانداری ، شبکه بهداشت و ... به منظور رعایت پروتکلهای بهداشتی انجام شود.

 

اطلاع رسانی به داوطلبین ثبت نام در شوراهای اسلامی روستا جهت ثبت نام بصورت مجازی صورت گرفته و از تجمع حضوری جلوگیری به عمل آید.

 

جلسه با ائمه جمعه و جماعات به منظور رعایت پروتکلهای بهداشتی در مساجد خصوصأ با توجه به نزدیک شدن به ماه رمضان برگزار شود.

 

پرسنلی که از مرخصی بر میگردند خصوصأ در پایگاه های نظامی جهت اخذ نمونه pcr به مرکز  ۱۶ ساعته واقع در کمربندی جنب پایگاه اورژانس مراجعه کنند.

 

به افرادی که فاقد ماسک هستند به هیچ عنوان در ادارات خدمات ارائه نمی‌شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : farsnews.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد