خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9452
۱۴۰۰/۰۱/۱۹ - ۰۹:۱۱
نماینده ولی‌فقیه در سیستان‌ و بلوچستان:

جلوگیری از تخلفات گسترده نیازمند جراحی است

جلوگیری از تخلفات گسترده نیازمند جراحی است
نماینده ولی‌فقیه در سیستان ‌و بلوچستان خطاب به پاسداران گمنام گفت: باید تمام تلاش خود را برای جلوگیری از ایجاد فساد و کنترل آن قبل از گسترده شدن به کار گیرید و در صورت مواجهه با تخلفات گسترده باید موشکافی و جراحی انجام شود.

به گزارش اس.بی پرس، آیت‌الله مصطفی محامی روز چهارشنبه در نشست با شماری از مسوولان و کارکنان سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سیستان و بلوچستان اظهارداشت: سازمان اطلاعات سپاه پاسداران انقلاب اسلامی استان در حفظ امنیت و پاسداری از مرزهای کشور مسوولیت سنگین و کار سختی را بر عهده دارد همانگونه که سال گذشته در این راه شهدایی را تقدیم این نظام و انقلاب کرده است.

 

امام جمعه زاهدان افزود: با همه اتفاقات رخ داده در طول سال گذشته مجموعه نیروهای نظامی کارنامه پرافتخاری در حفظ امنیت کشور از خود برجا گذاشتند.

 

نماینده مقام معظم رهبری در امور سنت سیستان‌ و بلوچستان تصریح کرد: نام‌گذاری شعار سال در سلسله مباحث اقتصادی تحت عنوان تولید، پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها برای سازمان اطلاعات سپاه وظایفی را در بر دارد و باید به طور خاص دنبال شود از جمله تحفظ بر سلامت دستگاه‌ها آن هم با توجه به افزایش بودجه که زمینه لغزش را بوجود می‌آورد.

 

وی ادامه داد: فرا رسیدن ایام انتخابات موقعیت حساسی است و تحرکات دشمنان افزایش می یابد که  برای خنثی کردن دسیسه ها کار انقلابی و جهادی لازم است تا بتوانیم از منافع ملی خود دفاع کنیم.

 

 

انتهای پیام/

منبع : irna.ir

نظرات شما

capcha