خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9493
۱۴۰۰/۰۱/۲۱ - ۱۶:۲۳
مدیرکل طرح های آبادانی و پیشرفت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی گفت؛

تفاهم نامه تشکیل صندوق های توان افزایی و انجام مطالعات پایه و تدوین سند توسعه شهرستان تفتان به امضا رسید

تفاهم نامه تشکیل صندوق های توان افزایی و انجام مطالعات پایه و تدوین سند توسعه شهرستان تفتان به امضا رسید
دکتر حیدروند در نشست آیین امضای تفاهم نامه گفت: بر اساس مفاد تفاهم نامه طرح ملی آبادانی و پیشرفت جامع شهرستان تفتان که فی مابین بنیاد مسکن انقلاب اسلامی(حساب ۱۰۰ امام) و استانداری سیستان و بلوچستان منعقد شده است یکی از برنامه های این طرح ایجاد صندوق های توان افزایی در روستاها هست که فرایند آن از امروز آغاز خواهد شد.

به گزارش اس.بی پرس، صبح امروز با حضور دکتر حیدروند مدیرکل طرح های آبادانی و پیشرفت بنیاد مسکن انقلاب اسلامی؛ دکتر گرکانی رییس پژوهشکده سوانح طبیعی؛ برنایی بجد فرماندار تفتان؛صفایی معاون اداره کل طرح های آبادانی و پیشرفت جامع؛ اعضای شورای اداری شهرستان تفتان و معتمدین و دهیاران این شهرستان تفاهم نامه تشکیل صندوق های توان افزایی و انجام مطالعات پایه و تدوین سند توسعه شهرستان تفتان به امضا رسید.

 

 

حیدروند افزود: انجام مطالعات پایه و تدوین سند توسعه شهرستان نیز از دیگر برنامه هایی است که در قالب این تفاهم نامه از امروز اجرایی خواهیم کرد.

 

وی افزود: هماهنگی لازم با استاندار محترم سیستان و بلوچستان در خصوص هماهنگی بودجه ای؛ تعریف پروژه های محرک و پیشران و.... صورت گرفته و با همکاری کلیه دستگاههای استانی در جهت بهبود شاخص های توسعه شهرستان با نگاه توسعه پایدار و توانمندسازی مردم با شعار ((کار با مردم برای مردم)) اقدامات و طرح های متعددی انشاءالله با هدف رفع چهره محرومیت در این شهرستان اجرایی خواهد شد.

 

 

برنایی بجد فرماندار شهرستان تفتان نیز در این جلسه با ابراز خرسندی از انتخاب این شهرستان به عنوان دومین منطقه هدف طرح های آبادانی و پیشرفت جامع اظهار داشت: کلیه دستگاههای اجرایی؛ معتمدین و مردم این شهرستان با تمام توان همراه و همگام با مدیران این طرح خواهند بود.

 

 

دکتر گرکانی رییس پژوهشکده سوانح طبیعی نیز گفت: هم مطالعات پایه و تدوین سند توسعه شهرستان و هم فرایند راه اندازی صندوق های توان افزایی در روستاها در شهرستان تفتان با کمک مردم و مسولان شهرستان از امروز آغاز خواهد شد و پس از انتخاب تسهیلگران بزودی تشکیل صندوق های توان افزایی وارد مرحله اجرا می شود.

 

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha