خبرگزاری مردمی سیستان و بلوچستان


کد: 9574
۱۴۰۰/۰۱/۲۶ - ۲۳:۲۳
کاشت و پرورش ۴هزار نهال درخت زیتون

همت، برنامه، پشتکار، بیابان را هم آباد می‌کند

همت، برنامه، پشتکار، بیابان را هم آباد می‌کند
حدود ۴سال است که سطح زیادی از محوطه بیمارستان سید الشهداء شهرستان زهک زیر کشت نهال زیتون قرارگرفته و هم‌اکنون پس‌ازاین مدت شاهد فضای بسیار سرسبزی در این بیمارستان هستیم.

به گزارش اس.بی پرس، کاشت و پرورش ۴هزار نهال درخت زیتون در محوطه بیمارستان سید الشهداء شهرستان زهک چهارسال گذشته آغاز شد.

 

این فضای زیبا و سرسبز توسط دکتر رفیق‌دوست و همکارانشان در مجموعه شبکه بهداشت و درمان و بیمارستان شهرستان زهک ایجادشده است.

 

مراقبت و نگهداری از نهال‌های کاشته شده از ابتدای کار به آقای اشترک باغبان زحمت‌کش بیمارستان سیدالشهدا سپرده شد که ایشان با تمام علاقه و توان و آشنایی که با اصول درست و صحیح پرورش نهال زیتون و سلیقه‌ای که داشت به‌خوبی از این فضا مراقبت و نگهداری کرده و می‌کند. به‌طوری هم‌اکنون اگر وارد بیمارستان شوید فضای بسیار دل‌نشین و سرسبزی را مشاهده می‌کنید.

 

 

می‌توان گفت این کار نتیجه پشتکار و تلاش و برنامه‌ریزی‌های جناب آقای رفیق‌دوست مدیر بیمارستان و جناب آقای میرویسی معاون ایشان و مجموعه  کادر اداری و پرسنل زحمت‌کش بیمارستان سید شهدا است که امروز این فضای زیبا و سرسبز را در بیمارستان شاهد هستیم.

 

ضمن تشکر از برنامه ریزان این اقدام ارزشمند امیدواریم مسئولین سایر ادارات شهرستان و منطقه سیستان در بحث فضای سبز اداره، سازمان، شرکت، کارگاه و... خود برنامه‌ریزی مناسب و جامعی داشته باشند. تا چهره شهر و منطقه ما زیبا و دل‌نشین شود.

 

 لازم به ذکر است که فضای سبز بیمارستان سیدالشهدای شهرستان زهک به‌وسیله سیستم آبیاری قطره‌ای آبیاری می‌شود.

 


گزارش از زهرا ابراهیمی کوهی خبر نگار اس.بی پرس در زهک

 

 

 

 

 

انتهای پیام/

منبع : sbpress.ir

نظرات شما

capcha

داغ های مجازی

همچنان یکی از بیشترین حقوق‌های تاریخ فوتبال را دریافت

میزان دارایی کریس رونالدو لو رفت

مراقب تبلیغات دروغین مجرمان سایبری باشید

هشدار پلیس به نصب برنامه از گوگل

به اتهام قتل پدرخوانده‌اش

حمید صفت تسلیم رأی دادگاه شد